Śledź swoją przesyłkę InPost

Śledzenie przesyłki InPost z Apaczka.pl

Apaczka to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się platforma logistyczna, która oferuje praktyczne rozwiązania dla firm e-commerce. Funkcjonujemy na rynku już od 2009 roku, wspierając klientów w procesach związanych z zarządzaniem i monitorowaniem wysyłek zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Współpracujemy z najpopularniejszymi firmami kurierskimi między innymi InPost, DPD, UPS, GLS, DHL, FedEx, Poczta Polska, Pocztex czy Ambro Express. W odpowiedzi na rosnące potrzeby i oczekiwania naszych klientów udostępniamy na naszym serwisie wygodą usługę śledzenia wysyłanych paczek.

 

Śledzenie paczki InPost – sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka!

Śledzenie nadawanych przesyłek to nic innego jak możliwość kontroli nad całym procesem przewozowym paczki. Nie wymaga żadnych dodatkowych formalności, dokonywania dodatkowych płatności czy wpisywania specjalnych kodów. Dostępna jest dla wszystkich naszych klientów zarówno tych, którzy nadają swoje przesyłki poprzez InPost, jak i inne firmy kurierskie.

Przewidywanie terminu dostawy jest bardzo ważne dla odbiorcy i nadawcy, a opcja śledzenia przesyłek znacznie to ułatwia, dlatego tak chętnie korzysta z niej coraz więcej użytkowników i klientów sklepów internetowych. Jeśli działasz w branży e-commerce, chcesz mieć wszystkie procesy wysyłkowe pod kontrolą i chcesz zagwarantować swoim klientom możliwość monitorowania statusu przesyłki – skorzystaj z usług Apaczka i w dowolnym momencie śledź paczki nadawane przez InPost.

Opcja śledzenia / trackingu to bardzo wygodne, dające poczucie bezpieczeństwa rozwiązanie. Pozwala sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się przesyłka:

 • czy została już zarejestrowana,
 • czy i kiedy trafiła do transportu,
 • czy jest przygotowana do dalszego transportu,
 • kiedy odebrał ją kurier i czy jest już dostarczona,
 • kiedy dokładnie otrzymał ją odbiorca.

Jak korzystać z trackingu przesyłki InPost przez Apaczka?

W Apaczka dla wygody naszych parterów opracowaliśmy autorski moduł śledzenia przesyłek kurierskich. Dzięki niemu możesz w dowolnym momencie monitorować proces dostawy przesyłki kurierskiej: od momentu nadania, przez przechowywanie jej w magazynie, po doręczanie do drzwi odbiorcy. Co trzeba zrobić aby skorzystać z funkcjonalności systemu? To banalnie proste. Wystarczy wpisać numer listu przewozowego, a opcja śledzenia paczki będzie widoczna przez 14 dni.

Nasz system działa w pełni automatycznie i niezawodnie. Jest na stałe połączony z systemami InPost i innych przewoźników, dlatego pozwala na aktualizację statusu przesyłek w czasie rzeczywistym i dostarcza aktualnych informacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat opcji śledzenia przesyłek InPost z Apaczka – sprawdź sekcję „Centrum Pomocy” na stronie Apaczka, znajdziesz tam wiele szczegółowych informacji. Serdecznie zapraszamy!

Wysyłaj tanio i wygodnie z InPost i Apaczka

InPost to jedna z najbardziej znanych i najchętniej wybieranych firm przewozowych, która stworzyła rozbudowaną sieć Paczkomatów umożliwiających samoobsługowe, intuicyjne i wygodne nadawanie oraz wysyłanie przesyłek. Wysoka jakość świadczonych usług InPost została potwierdzona licznymi prestiżowymi nagrodami oraz pozytywnymi opiniami zadowolonych Klientów.

InPost to jednak nie tylko sieć Paczkomatów, ale również innowacyjne, szyte na miarę usługi dla branży e-commerce. Zaletą tej firmy bez wątpienia jest szybkość dostaw, nowoczesne rozwiązania i atrakcyjne ceny. InPost to jedna z częściej wybieranych firm przewozowych również ze względu na to, że umożliwia kontrolę procesu przesyłek nadawcom i odbiorcom. Klienci sklepów, jak i ich właściciele mogą czuć się bezpiecznie mając możliwość sprawdzenia przesyłki w każdym momencie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jeśli chcesz zapewnić sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa – skorzystaj z wygodnej opcji śledzenia przesyłek InPost przez Apaczka. Wykorzystaj zaoszczędzony czas na rozwijanie swojego przedsiębiorstwa i podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

Nadałeś przesyłkę? Śledź jej drogę do odbiorcy!

Wysyłaj przesyłki i wykorzystuj zaawansowane funkcje trackingu paczki.

Porozmawiaj z nami o wysyłce kurierem InPost

Chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego biznesu? Wypełnij formularz. Oddzwonimy do 24h.


  Ile paczek wysyłasz miesięcznie?*

  do 2020-50powyżej 50

  Ile palet wysyłasz miesięcznie?*

  nie wysyłam1-55-20powyżej 20

  Dziękujemy! Formularz został wysłany.

  Oddzwonimy do 24h.

  Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

  OK