Śledź swoją przesyłkę FedEx

Śledzenie przesyłki Fedex

FedEx to jedna z najpopularniejszych firma kurierskich, która jest partnerem serwisu Apaczka. Amerykańskie przedsiębiorstwo od wielu lat świadczy wysokiej jakości usługi, oferując poza standardowymi rozwiązaniami realizowanymi zawsze w terminie również nowoczesne śledzenie przesyłek. Dzięki opcji trackingu można weryfikować status wysyłanych paczek w dowolnym momencie. Cały proces odbywa się bez zbędnych formalności – wystarczy mieć numer listu przewozowego i wpisać go w odpowiednim miejscu. System monitorowania statusu przesyłek Apaczki wskaże dokładne położenie paczki, moment, w którym została nadana, sortowana czy odebrana przez kuriera. Poinformuje również o planowanej dacie dostarczenia.

śledzenie przesyłki FedEx

Wygodny tracking przesyłek Fedex

Śledzenie przesyłek Fedex w Apaczka jest niezwykle proste i wygodne. Aby korzystać z tej opcji nie jest konieczne podpisywanie szeregu dokumentów czy podejmowanie skomplikowanych decyzji. Usługa tackingu nadawanej paczki jest w pełni automatyczna i wymaga jedynie dostępu do internetu – po wpisaniu numeru listu przewozowego system udostępnia wszystkie istotne informacje na temat procesu logistycznego.

tracking przesyłki FedEx

Monitoring paczki FedEx

To bardzo praktycznym rozwiązaniem, dającym gwarancje terminowego doręczenia nadawanej przesyłki w odpowiednim czasie i pod właściwy adres. Dzięki takiej opcji nadawca i odbiorca paczki ma pełną kontrolę nad całym procesem dostawy i w razie potrzeb może zdecydować o sposobie jej doręczenia przez kuriera. Jest to szczególnie ważne w branży e-commerce, dla właścicieli sklepów internetowych, którzy każdego dnia wysyłają setki lub tysiące przesyłek zarówno na terenie Polski, jak i zagranicę. Śledzenie paczki usprawnia bowiem zarządzanie procesami logistycznymi sklepu, a w przypadku kryzysowej sytuacji, daje możliwość szybkiej reakcji.

System monitorowania statusu przesyłek Apaczki to nowoczesna i niezawodna usługa, z której warto korzystać. Autorski moduł śledzenia paczek wysyłanych przez FedEx to coś, czego potrzebuje Twój e-sklep. Nie zwlekaj, rozpocznij z nami współpracę!

status przesyłki Fedex

Nadałeś przesyłkę? Śledź jej drogę do odbiorcy!

Wysyłaj przesyłki i wykorzystuj zaawansowane funkcje trackingu paczki.

Porozmawiaj z nami o wysyłce kurierem Fedex

Chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego biznesu? Wypełnij formularz. Oddzwonimy do 24h.


  Ile paczek wysyłasz miesięcznie?*

  do 2020-50powyżej 50

  Ile palet wysyłasz miesięcznie?*

  nie wysyłam1-55-20powyżej 20

  Dziękujemy! Formularz został wysłany.

  Oddzwonimy do 24h.

  Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

  OK