Śledź swoją przesyłkę DHL

Śledź przesyłkę DHL za pośrednictwem serwisu Apaczka! 

Apaczka to nowoczesny serwis, który oferuje sprawdzone rozwiązania do zarządzania procesami wysyłkowymi dla firm. Za pośrednictwem naszej strony można w wygodny, szybki i bezpieczny sposób nadawać przesyłki krajowe (do rąk własnych i punktów odbioru) lub międzynarodowe (do 150 krajów). Współpracujemy z popularnymi firmami kurierskimi, a jedną z usług, z której chętnie korzystają nasi klienci biznesowi, jest śledzenie przesyłki DHL.

Śledzenie przesyłki DHL

Na czym polega usługa śledzenia przesyłki DHL?

DHL to jedna z najpopularniejszych firm kurierskich o ugruntowanej pozycji na rynku. Nadając przesyłkę DHL za pośrednictwem naszej strony Apaczka możesz skorzystać z opcji jej śledzenia. Dzięki temu w każdej chwili możesz sprawdzić, jaki jest status nadanej przez Ciebie przesyłki: czy odebrał już ją kurier? czy jest już przygotowana do doręczenia? a może została właśnie odebrana? Usługa śledzenia pozwala precyzyjnie określać lokalizację przesyłek i monitorować poszczególne etapy realizacji dostawy. Takie rozwiązanie zwiększa poczucie bezpieczeństwa i daję kontrolę nad całym procesem wysyłki.

Śledzenie przesyłki DHL

Jak działa funkcjonalność śledzenia przesyłek DHL?

Proces śledzenia przesyłek w Apaczka jest prosty i intuicyjny, nie wymaga rejestracji czy logowania się na stronie internetowej. Autorski moduł śledzenia przesyłek kurierskich – paczek DHL – umożliwia wyszukiwanie paczek do 14 dni wstecz. Aby otrzymać szczegółowe informacje o aktualnym statusie przesyłki wystarczy do systemu monitorowania wpisać numer listu przewozowego. Z usługi można korzystać wielokrotnie, bez względu na porę dnia, przez 7 dni w tygodniu.

Nadałeś przesyłkę DHL za pośrednictwem serwisu Apaczka? Wysłana przez Ciebie paczka nie dotarła jeszcze do adresata i chcesz ją zlokalizować? Sprawdź etap realizacji dostawy dzięki nowoczesnej usłudze śledzenia przesyłki DHL! Jeśli chcesz dowiedzieć się o niej więcej, nie wahaj się z nami skontaktować.

Śledzenie przesyłki DHL

Nadałeś przesyłkę? Śledź jej drogę do odbiorcy!

Wysyłaj przesyłki i wykorzystuj zaawansowane funkcje trackingu paczki.

Porozmawiaj z nami o wysyłce kurierem DHL

Chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego biznesu? Wypełnij formularz. Oddzwonimy do 24h.


  Ile paczek wysyłasz miesięcznie?*

  do 2020-50powyżej 50

  Ile palet wysyłasz miesięcznie?*

  nie wysyłam1-55-20powyżej 20

  Dziękujemy! Formularz został wysłany.

  Oddzwonimy do 24h.

  Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

  OK