Śledź swoją przesyłkę UPS

Monitorowanie przesyłki UPS na Apaczka.pl

Jesteś właścicielem sklepu internetowego i chcesz mieć wszystkie procesy zachodzące w firmie pod kontrolą? Opcja śledzenia przesyłek UPS na każdym etapie realizacji pozwoli Ci śledzić status wysyłanych paczek kiedy tylko chcesz! Dzięki nowoczesnemu, bezpiecznemu i intuicyjnemu w obsłudze modułowi śledzenia przesyłek kurierskich Apaczka, bez trudu zlokalizujesz każdą paczkę i sprawdzisz jej status. Wystarczy, że w polu powyżej wpiszesz numer listu przewozowego, a system umożliwi Ci wgląd do statusu nadawanych paczek do 14 dni wstecz! Takie rozwiązanie znacznie ułatwi Ci zarządzanie sklepem internetowym bez względu na to, jaki asortyment sprzedajesz i ilu masz klientów. Opcja monitorowania przesyłki będzie bardzo korzystna zarówno dla Ciebie, jak i Twoich odbiorców.

 

Śledzenie przesyłki UPS

Szczegółowe śledzenie przesyłek UPS

Usługa śledzenia przesyłek kurierskich UPS to rozwiązanie ułatwiające działanie każdemu przedsiębiorcy. Umożliwia ona bezpłatne monitorowanie statusu nadawanych przesyłek od momentu przekazania kurierowi, przez transport, po dostarczenie do adresata w czasie rzeczywistym. Dzięki niej w każdej chwili można sprawdzić, jak dokładnie przebiega proces dostarczenia danej przesyłki, a także testować różne firmy kurierskie, wybierając tę najlepszą.

śledź paczkę UPS

Czy warto nadawać przesyłki z UPS?

United Parcel Service (UPS) to amerykańskie przedsiębiorstw, które już od wielu lat specjalizuje się w logistyce i przewozach przesyłek. Uznawane jest za lidera w świadczeniu ekspresowych usług transportowych – krajowych i międzynarodowych. UPS dostarcza kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych i przedsiębiorców. Bez wątpliwości można stwierdzić, że ta firma to dobry parter biznesowy, dlatego klientom platformy Apaczka umożliwiamy wysyłanie przesyłek właśnie za pośrednictwem UPS.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oraz warunki współpracy z Apaczka. Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania dopasowanego do Twojego biznesu, potrzeb i oczekiwań.

tracking przesyłki UPS

Nadałeś przesyłkę? Śledź jej drogę do odbiorcy!

Wysyłaj przesyłki i wykorzystuj zaawansowane funkcje trackingu paczki.

Porozmawiaj z nami o wysyłce kurierem UPS

Chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego biznesu? Wypełnij formularz. Oddzwonimy do 24h.


  Ile paczek wysyłasz miesięcznie?*

  do 2020-50powyżej 50

  Ile palet wysyłasz miesięcznie?*

  nie wysyłam1-55-20powyżej 20

  Dziękujemy! Formularz został wysłany.

  Oddzwonimy do 24h.

  Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

  OK