E-booki od Apaczka.pl

Chcesz rozwijać swój biznes, promować firmę online i dowiedzieć więcej na temat procesów logistycznych? Przeczytaj e‑booki przygotowane przez naszych ekspertów.

darmowe e-booki - rozwijaj biznes

Efektywne procesy wysyłkowe. Poradnik przedsiębiorcy.

Jeżeli zastanawiasz się, jak prowadzić oraz rozwijać sprzedaż towarów i usług w sieci – to ten e-book jest właśnie dla Ciebie! 60 stron skierowanych do wszystkich przedsiębiorców pragnących rozwinąć swoją działalność w e-commerce.

ebook efektywne procesy wysyłkowe

Ekologia w branży kurierskiej.

W bezpłatnym e-booku prezentujemy kwestię ochrony środowiska z punktu widzeń branż: e-commerce, jak i kurierskiej.  Ekologia nie jest tymczasową modą, a nowym standardem w branży e-commerce. Wynika to przede wszystkim z potrzeb samych klientów i ich oczekiwań wobec sklepów internetowych.

e-book ekologia

Jak pakować? Poradnik pakowania przesyłek kurierskich.

W e-booku znajdziecie wiele cennych informacji dotyczących nie tylko pakowania konkretnych produktów, ale również nietypowych towarów jakie można nadać. Poradnik ten ma na celu rozwiać wątpliwości dotyczące pakowania standardowych i niestandardowych przesyłek.

e-book pakowanie

Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

OK