Śledź swoją przesyłkę DPD

Śledzenie przesyłki DPD z Apaczka.pl

Czy wiesz, że dzięki nowoczesnym technologiom możesz wygodnie, bez wychodzenia z domu monitorować całą drogę nadanej przesyłki: od nadawcy do adresata? W Apaczka to możliwe! Dzięki innowacyjnej opcji śledzenia przesyłek wysyłanych za pośrednictwem DPD i serwisu Apaczka w każdej chwili możesz monitorować status przesyłki, uzyskując szczegółowe informacje na temat tego, w jakim miejscu aktualnie znajduje się paczka. To w pełni darmowa, prosta i intuicyjna w obsłudze usługa, bez ukrytych kosztów i bez załatwiania niekończących się formalności. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać numer listu przewozowego.

Nasz autorski moduł śledzenia przesyłek kurierskich udostępni Ci informacje na temat lokalizacji paczki do 14 dni wstecz. System na stałe połączony jest z firmą kurierską, co gwarantuje, że dane są na bieżąco aktualizowane i zawsze masz dostęp do informacji w czasie rzeczywistym.

 

Śledzenie przesyłki DPD

Korzystaj z opcji śledzenia przesyłki DPD

Regularnie nadajesz przesyłki korzystając z usług DPD za pośrednictwem portalu Apaczka i chcesz mieć możliwość monitorowania statutu paczek? Opcja śledzenia na to pozwala! Możesz sprawdzić dokładnie kiedy przesyłka została zarejestrowana, w jakim dniu i o jakiej godzinie trafiła do transportu i kiedy otrzymał ją odbiorca. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pełną kontrolę nad sytuacją i całym procesem wysyłkowym – od początku do samego końca! To wygoda i bezpieczeństwo!

W dowolnym momencie możesz śledzić drogę przesyłki od momentu nadania i przekazania kurierowi do czasu, kiedy trafi do adresata pod same drzwi lub do paczkomatu. Statusy przesyłek aktualizowane są na bieżąco, dlatego nie ma tu miejsca na pomyłki. Wpisujesz numer listu przewozowego i gotowe!

tracking przesyłki DPD

Czy DPD to dobra firma kurierska?

W Apaczka współpracujemy wyłącznie z renomowanymi, zaufanymi firmami kurierskimi, a jedną z nich jest właśnie DPD. To przewoźnik o globalnym zasięgu, który jako jeden z nielicznych już kilka lat temu umożliwił klientom płatność za przesyłki w opcji za pobraniem za pomocą karty bezpośrednio u kuriera. Firma DPD odpowiada na rosnące potrzeby odbiorców, oferując usługi DPD Pickup z możliwością zwrotu zamówień oraz tradycyjne, szybkie i tanie usługi kurierskie. Ma ponad 50 oddziałów na terenie Polski i stale się rozwija – bez wątpienia jest godnym zaufania partnerem jeśli chodzi o procesy wysyłkowe dla sklepów internetowych.

Gdzie jest moja przesyłka DPD

Opcja śledzenia przesyłki podstawą do rozwoju Twojego sklepu

Zajmujesz się sprzedażą internetową? Prowadząc sklep internetowy zapewne każdego tygodnia wysyłasz nawet setki paczek do swoich odbiorców. Opcja śledzenia przesyłki DPD z Apaczka to właśnie coś dla Ciebie! Nadając wiele paczek każdego dnia, musisz sięgać po rozwiązania, które ułatwią i usprawnią Ci kontrolę oraz zarządzanie procesem wysyłkowym – taką opcją jest właśnie usługa trackingu! Dzięki niej możesz być spokojny o losy każdej paczki – zarejestrowaną przesyłkę możesz śledzić i zyskać pewność, że bezpiecznie została dostarczona do Twojego klienta.

Korzystając z opcji śledzenia statusów przesyłek w wygodny sposób możesz sprawdzić, ile średnio trwa dostawa towarów do klientów – dzięki temu możesz testować różnych przewoźników np. DPD, InPost czy Pocztę Polską, a dodatkowo wiesz, jakie terminy dostaw możesz zamieszczać na swojej stronie internetowej. Monitoring procesów wysyłkowych i logistycznych sprawi, że będziesz mógł podejmować właściwe decyzje biznesowe, rozwijać swój sklep i zdobywać, nowych, stałych klientów.

DPD śledzenie przesyłki

Sprawdź status przesyłki krajowej i zagranicznej z Apaczka

Apaczka to najlepsze rozwiązania do zarządzania procesami wysyłkowymi dla firm. Za pośrednictwem naszego portalu możesz nadawać przesyłki krajowe (do rąk własnych lub punktów odbioru) oraz międzynarodowe (do 150 krajów). Możesz korzystać z oferty aż 16 największych firm kurierskich oraz specjalnego autorskiego modułu do śledzenia przesyłek. Rozpocznij z nami współpracę już dziś!

 

śledzenie przesyłek

Nadałeś przesyłkę? Śledź jej drogę do odbiorcy!

Wysyłaj przesyłki i wykorzystuj zaawansowane funkcje trackingu paczki.

Załóż darmowe konto i bezpłatnie wyceń przesyłkę

Korzystaj z intuicyjnego formularza nadawania przesyłek.

Załóż bezpłatne konto

Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

OK