Śledź swoją przesyłkę GLS

Wygodne śledzenie przesyłki GLS na Apaczka.pl

E-commerce w Polsce dynamicznie się rozwija. Każdego dnia powstają nowe sklepy internetowe specjalizujące się w sprzedaży różnego rodzaju produktów, które odnoszą sukces dzięki korzystaniu z nowoczesnych rozwiązań logistycznych – przykładem jest platforma Apaczka, oferująca systemy do zarządzania procesami wysyłkowymi dla firm. Za pośrednictwem strony apaczka.pl można korzystać z ofert 17 największych przedsiębiorstw kurierskich, nadawać przesyłki krajowe i międzynarodowe, śledzić wysyłane paczki oraz korzystać z innych rozwiązań dedykowanych dla e-commerce.

śledzenie przesyłki GLS

Tracking przesyłki GLS – śledź przesyłkę GLS w Apaczka

Jednym z parterów platformy Apaczka jest firma kurierska GSL. General Logistics Systems B.V, bo tak nazywa się ta logistyczna firma, zapewnia klientom serwisu Apaczka pełną kontrolę nad procesami wysyłkowymi. Przewoźnik ceniony jest za wysoką jakość usług, terminowość i szybkość dostaw. Monitorowanie statusu lokalizacji paczki GLS w systemie Apaczka można wykonać w dowolnym momencie, wykorzystując do tego zaawansowane funkcje trackingu paczki. System umożliwia wyszukiwanie nadanych paczek nawet do dwóch tygodni wstecz! Jedyne co trzeba zrobić to wpisać numer listu przewozowego – pojawi się informacja o statusie przesyłki w czasie rzeczywistym. Dane są stale akutalizowane, więc nie ma mowy o pomyłkach.

Status przesyłki GLS

Śledź przesyłkę GLS i miej informacje o paczkach zawsze pod ręką

Tracking GLS pozwala sprawdzić gdzie i kiedy została nadana paczka, w jakim miejscu obecnie się znajduje, kiedy dokładnie została odebrana przez kuriera i w jakim terminie planowane jest jej dostarczenie. Dzięki takiemu monitoringowi można mieć pełną kontrolę nad procesami wysyłkowymi. Rozwiązanie pozwala na bieżąco weryfikować położenie paczki i potencjalny czas dostarczenia, co znacznie ułatwia prowadzenie sklepu internetowego i zarządzanie wysyłką.

Chcesz dowiedzieć się więcej o śledzeniu przesyłki GLS w serwisie Apaczka? Nie wahaj się z nami skontaktować!

Tracking przesyłki GLS

Nadałeś przesyłkę? Śledź jej drogę do odbiorcy!

Wysyłaj przesyłki i wykorzystuj zaawansowane funkcje trackingu paczki.

Załóż darmowe konto i bezpłatnie wyceń przesyłkę

Korzystaj z intuicyjnego formularza nadawania przesyłek.

Załóż bezpłatne konto

Porozmawiaj z nami o wysyłce kurierem GLS

Chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego biznesu? Wypełnij formularz. Oddzwonimy do 24h.


  Ile paczek wysyłasz miesięcznie?*

  do 2020-50powyżej 50

  Ile palet wysyłasz miesięcznie?*

  nie wysyłam1-55-20powyżej 20

  Dziękujemy! Formularz został wysłany.

  Oddzwonimy do 24h.

  Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

  OK