Śledź swoją przesyłkę

Śledzenie przesyłki Poczta Polska (Pocztex)

Nowoczesne rozwiązanie dla wymagających – za pośrednictwem naszej platformy można nadawać przesyłki krajowe i międzynarodowe Pocztą Polską (Pocztex), a do tego korzystać z nowoczesnej opcji śledzenia przesyłki. Jak to zrobić? Obsługa monitorowania wysyłanych towarów jest bardzo intuicyjna. Wystarczy, że w powyższe pole wpiszesz numer listu przewozowego. Da Ci to dostęp do regularnie aktualizowanych danych na temat lokalizacji paczki. Możesz w dowolnym, dogodnym dla siebie czasie sprawdzać status paczki:

  • kiedy dokładnie odebrał ją kurier,
  • czy jest już magazynie,
  • kiedy została wydana do doręczenia,
  • czy została już odebrana przez adresata.

poczta polska śledzenie przesyłki

Nadawaj przesyłki Poczta Polska (Pocztex) i śledź ich statusy.

Automatyczny system śledzenia przesyłek Poczty Polskiej (Pocztex) w czasie rzeczywistym pozwala na monitorowanie statusu paczek, a to pozwala mieć pełną kontrolę nad całym procesem wysyłkowym. Dostęp do konkretnych danych umożliwia też testowanie firm kurierskich i wybór tej, która działa najsprawniej, najszybciej i najskuteczniej.

System śledzenia przesyłek Poczty Polskiej (Pocztex) to bardzo przydatne rozwiązanie szczególnie dla sklepów internetowych i przedsiębiorców działających w branży e-commerce. Nie ważne, ile dziennie przesyłek wysyłasz do swoich klientów – opcja śledzenia przesyłek znacząco usprawni i ułatwi Twoją pracę.

Masz dodatkowe pytania dotyczące tego modułu? Chcesz poznać więcej szczegółów i warunki współpracy z Apaczka? Nie wahaj się z nami skontaktować! Zapraszamy!

gdzie jest moja przesyłka poczty polskiej

Warto nadawać przesyłki Pocztą Polską (Pocztex)

Pocztex to firma kurierska należąca do Poczty Polskiej. Firma dostarcza przesyłka kurierskie zarówno w systemie od drzwi do drzwi, jak i nadawane bezpośrednio w placówkach. Z usług tego operatora korzysta wielu Polaków – zarówno osób prywatnych, jak i klientów biznesowych – dlatego firma jest również partnerem naszego serwisu Apaczka.

śledź przesyłkę

Nadałeś przesyłkę? Śledź jej drogę do odbiorcy!

Wysyłaj przesyłki i wykorzystuj zaawansowane funkcje trackingu paczki.

Załóż darmowe konto i bezpłatnie wyceń przesyłkę

Korzystaj z intuicyjnego formularza nadawania przesyłek.

Załóż bezpłatne konto

Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

OK