Punkty nadania i odbioru – wszystko w jednym miejscu!

Usługa polegająca na możliwości nadania i odbioru przesyłek w ponad 180 tys. punktów na terenie całego kraju. Dzięki naszej autorskiej mapie wszystkie punkty odbioru znajdziesz w jednym miejscu!

Spis treści

Mapa z punktami odbioru

Od teraz wszystkie dostępne usługi punktowe na jednej mapie. Dodaj do swojego sklepu mapę z punktami odbioru i pozwól klientom na szybki wybór miejsca odbioru przesyłki.

  • Mapa dostępna dla opcji integracji z platformami oraz dla importów zleceń
  • Ponad 180 000 punktów odbioru na całym świecie
  • Spersonalizowany widok mapy dla posiadaczy pakietu PRO Brand
  • Sprawdź wersję demo naszej mapy

Czym jest mapa punktów odbiorów?

Mapa z punktami odbioru to widget przygotowany z myślą o właścicielach e-commerce, którzy chcą udostępnić swoim klientom na jednej mapie wszystkie punkty odbioru przesyłki.

Wdrożenie mapy pozwoli na łatwe porównanie cen dostaw oraz szybki wybór preferowanego punktu odbioru przesyłki. Korzystanie z widgetu mapy znacznie przyspiesza finalizację zakupów realizowanych przez klientów e-sklepów.

Jeżeli nadajesz swoje przesyłki z Apaczka.pl możesz korzystać z innowacyjnej mapy bezpłatnie! Nie jesteś naszym Klientem, a potrzebujesz widgetu mapy jako niezależnej usługi? Skontaktuj się z nami.

Jak działa mapa punktów nadań i odbiorów?

Zaloguj się do Apaczka.pl, podaj parametry wysyłki oraz wybierz punkt, do którego ma być dostarczona Twoja przesyłka –> Wybierz punkt dostawy –> MAPA

Jeżeli chcesz znaleźć dogodny punkt odbioru w swojej okolicy, wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz nazwę miejscowości i ulicę, lub po prostu klikniesz na mapie w wybrany punkt. 

mapa punktów

Jeśli w twojej okolicy nie ma punktów odbioru wybranego przez Ciebie przewoźnika, masz możliwość wyboru innego przewoźnika i punktu. 

Oszczędzaj czas i wybieraj punkty partnerskie w Twojej okolicy spośród renomowanych przewoźników !

Did you find this FAQ helpful?
0
0