Platforma logistyczna Apaczka daje do dyspozycji Twojej Firmy usługi ponad 15 firm kurierskich i spedycyjnych. To dużo. I tylko jeden formularz, przez który składasz zlecenie. Opcji jest sporo, dlatego zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu, jak nadać paczkę kurierem na platformie Apaczka.

Spis treści

Jak nadać paczkę kurierem przez formularz

Od ponad 11 lat w Apaczce rozwijamy ofertę i dodajemy nowe usługi. Teraz platforma logistyczna Apaczka to nie tylko oferta firm kurierskich. W jednym miejscu masz do dyspozycji:

Twoje Centrum Dowodzenia – Panel Klienta

Na platformie logistycznej Apaczka Panel Klienta to miejsce, gdzie składasz zlecenia, przeglądasz dane i masz dostęp do zaawansowanych funkcji, jak na przykład:

  • Koszyk zleceń
  • Import zamówień ze sklepu internetowego
  • Szablony zleceń
  • Hurtowy import danych
  • Klucz API do integracji Twojego e-commerce
  • Pakiet Apaczka PRO

Panel Klienta i formularz wysyłkowy dostępne są wyłącznie dla posiadaczy zarejestrowanego konta na platformie logistycznej Apaczka. Jeśli chcesz sprawdzić, jak działa Panel Klienta, najpierw załóż konto

Poznaj nasze rozwiązania i nadawaj paczki kurierem łatwo, szybko i tanio

Jeśli zastanawiasz się, jak nadać paczkę kurierem, sprawdź rozwiązania Apaczki. Rejestracja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Nie ma minimalnej ilości wysyłek, korzystasz z usług wtedy, gdy potrzebujesz.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz rady lub wsparcia przy rozwiązaniu problemu, możesz zapytać Twojego opiekuna Klienta. 

Nawet jeśli nie jesteś naszym Klientem, bez ograniczeń możesz korzystać z obszernego kompendium wiedzy o usługach logistycznych, zadając pytanie w sekcji Centrum Pomocy.