Wsparcie logistyczne dla branży sportowej w serwisie Apaczka

logistyka dla branży sportowej

Prowadzisz stacjonarny lub internetowy sklep sportowy, zajmujesz się dystrybucją sprzętu i często korzystasz z usług firm kurierskich? Jeśli pragniesz udoskonalić swoje rozwiązania logistyczne, przewozić sprzęt i akcesoria dedykowane twojej branży o wiele taniej, a także poprawić obsługę posprzedażową klientów, serwis Apaczka to rozwiązanie dla Ciebie! Od lat wspieramy klientów z twojej branży oferując profesjonalne i tanie wysyłki za pośrednictwem wiodących firm kurierskich. Sprawdź, w jaki sposób wysyłać paczki szybciej, zachować elastyczność i wznieść swoją logistykę na wyższy poziom!

Wszyscy kurierzy dla branży sportowej w jednym miejscu

Wybierając serwis Apaczka zyskujesz w jednym miejscu swobodny dostęp do wszystkich kurierów transportujących urządzenia sportowe, sprzęt treningowy i praktycznie wszystkie przedmioty, jakie pojawiają się w twojej branży. Możliwość wygodnego porównania ofert to atut sam w sobie, ale przede wszystkim z nami możesz transportować sprzęt sportowy w znacznie niższych cenach, w ramach spersonalizowanego cennika.

Jeśli działasz w branży e-commerce, twoi klienci mogą natomiast liczyć na niższe koszty dostawy, ale także możliwość wyboru spośród propozycji wielu przewoźników, zgodnie z własnymi preferencjami.

Warto pamiętać, że konkurencja wśród sklepów oferujących sprzęt sportowy jest bardzo duża, dlatego sprzedając rowery, deski snowboardowe, sprzęty na siłownię i akcesoria musisz zwracać uwagę nie tylko na jakość swojego asortymentu, ale również warunki dostawy towaru, jakie oferuje konkretny kurier.

Szeroki wachlarz usług firm kurierskich w serwisie Apaczka

Dostęp do usług firm kurierskich w ramach jednego panelu oznacza znaczne poszerzenie oferty dostawy, podobnie jak w przypadku płatności. Przesyłki sprzętu sportowego mogą być realizowane ekspresowo, na przykład z dostawą następnego dnia roboczego. Wiodące firmy kurierskie, z którymi współpracujemy oferują właśnie tak szybką przesyłkę.

Do dyspozycji twojej i twoich klientów są również dodatkowe usługi, na przykład wyższe ubezpieczenie paczki. To bardzo przydatne, kiedy sprzęt treningowy prezentuje bardzo wysoką wartość, a koszty dostawy wzrastają tylko nieznacznie po wyborze tej opcji.

Udogodnienia dla klientów biznesowych transportujących urządzenia sportowe

Ponadto Apaczka oferuje szereg przydatnych udogodnień dla przedsiębiorstw działających w branży sportowej. Jednym z ważniejszych jest bardzo prosta integracja z niemal wszystkimi platformami e-commerce, a także platformami marketplace, przede wszystkim Allegro.

Przy wsparciu serwisu Apaczka twoje paczki są nadawane w sposób automatyczny, a ty nie musisz martwić się o numer listu przewozowego i zastanawiać, kiedy kurier odbierze przesyłkę. Twoi klienci oczekujący przybycia paczki mają do dyspozycji zaawansowane śledzenie przesyłki dostępne na twojej stronie, a także otrzymywania spersonalizowanych komunikatów, które pozytywnie wpływają na obsługę posprzedażową. Ponadto proponujemy szereg ułatwień w kwestii zwrotów do twojego sklepu.

Współpraca z nami odbywa się na elastycznych zasadach. Nie musisz być związany umową z wybraną jedną firmą kurierską – z nami zawsze możesz skorzystać z najbardziej opłacalnej propozycji transportu paczki odbywającego się w 2 dni robocze lub szybciej. Ważnym atutem jest brak dodatkowych opłat i rozliczenie zamówień na jednej fakturze. Obsługujemy przesyłki standardowe, niestandardowe, a także palety zawierające sprzęt treningowy czy ciężkie sprzęty na siłownię. Wysyłki możesz dokonać na terenie kraju lub za granicą.

Prawidłowe przygotowanie paczki zawierającej sprzęt sportowy do wysyłki

Sprzęt sportowy bywa sporym wyzwaniem w transporcie. Aby zadbać o szybki i bezpieczny transport produktów, pamiętaj o kilku ważnych wskazówkach:

Wybierz serwis Apaczka, aby wysyłać sprzęt sportowy tanio i błyskawicznie buduj lojalność wśród klientów!

Dopasuj ofertę

Chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego biznesu? Wypełnij formularz. Oddzwonimy do 24h.


  Ile paczek wysyłasz miesięcznie?*

  do 2020-50powyżej 50

  Ile palet wysyłasz miesięcznie?*

  nie wysyłam1-55-20powyżej 20

  Dziękujemy! Formularz został wysłany

  Oddzwonimy do 24h.

  Załóż darmowe konto i bezpłatnie wyceń przesyłkę

  Korzystaj z intuicyjnego formularza nadawania przesyłek.

  Załóż bezpłatne konto

  Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

  OK