Pełne wsparcie logistyczne dla branży budowlanej w serwisie Apaczka

logistyka dla branży budowlanej

Materiały budowlane z pewnością zaliczają się do przedmiotów najbardziej kłopotliwych w transporcie, jednak stosunkowo wiele firm świadczy usługi kurierskie umożliwiające ich przewóz. Problemem dla przedsiębiorców działających w branży budowlanej bywa natomiast cena transportu, która z naturalnych względów jest wyższa niż w przypadku typowej przesyłki mieszczącej się w kartonie. Jeśli pragniesz nadać materiały budowlane kurierem oszczędzając koszty, zapoznaj się z ofertą serwisu Apaczka. Dzięki nam zyskasz dostęp z jednego miejsca do wielu przewoźników świadczących usługi kurierskie i podejmujących się transportu materiałów budowlanych.

Wiodący kurierzy dla branży budowlanej w jednym miejscu

Apaczka to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców działających w branży budowlanej, prowadzących usługi remontowe, a także sprzedających materiały budowlane klientom indywidualnym. Korzystając z naszego wygodnego panelu nie musisz zaglądać na strony internetowe poszczególnych przewoźników, aby poznać ich oferty – wszystkie są dostępne w naszym serwisie natychmiast po wypełnieniu formularza.

Niezależnie od tego, czy wysyłasz standardowe paczki, czy zależy Ci na przewozie szkła, dużych gabarytów, farb lub transporcie wielu palet, znajdziesz u nas usługi kurierskie idealnie spełniające twoje oczekiwania. Proponujemy indywidualne cenniki naszym klientom biznesowym, więc możesz skorzystać z bardzo atrakcyjnych rabatów.

Wysyłka materiałów budowlanych kurierem w wielu wariantach

Materiały budowlane bywają towarem deficytowym, a przez ich niedobory powstają przestoje w inwestycjach. Sprawna wysyłka materiałów budowlanych kurierem może temu zapobiec. Zamawiając transport do swoich klientów masz do wyboru szeroki wachlarz usług, w tym między innymi przesyłki ekspresowe znajdujące się w ofercie przewoźników, z którymi współpracujemy.

Nie tylko usługi kurierskie – dodatkowe wsparcie dla klientów biznesowych

Wysyłka materiałów budowlanych kurierem bywa opłacalnym rozwiązaniem dla ich dystrybutorów, jako alternatywa dla utrzymywania własnej floty samochodów i zespołu kierowców. Jeśli handlujesz materiałami budowlanymi, w serwisie Apaczka możesz liczyć nie tylko na wygodne rozwiązania z zakresu transportu, ale także dodatkowe wsparcie, jakie oferujemy klientom biznesowym.

Jednym z przykładów jest możliwość wygodnej integracji platformy Apaczka ze sklepem internetowym. Pozwala to nadawać materiały budowlane kurierem w sposób zautomatyzowany, a także szybciej i bardziej wydajnie obsługiwać zamówienia. Krótko mówiąc, oznacza to wygodne i bezproblemowe realizowanie dostawy przesyłek.

Twoi klienci mogą liczyć na spersonalizowane komunikaty posprzedażowe i możliwość zaawansowanego śledzenia przesyłki zawierającej kupione przez nich materiały budowlane. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia każdego inwestora, który pragnie dokładnie zaplanować harmonogram prac budowlanych lub remontowych.

Współpraca z serwisem Apaczka odbywa się na elastycznych zasadach, ponieważ korzystając z oferty dowolnego kuriera i rabatów nie musisz podpisywać żadnej umowy, ponosić zbędnych kosztów, a nawet szacować wolumenu przesyłek z wyprzedzeniem. Rozliczenia za transport materiałów budowlanych kurierem odbywają się wygodnie na jednej fakturze zbiorczej, niezależnie od tego, jaki przewoźnik realizował przesyłkę paletową lub standardową.

Prawidłowa wysyłka materiałów budowlanych kurierem

Transport materiałów budowlanych wiąże się niekiedy z dużymi wyzwaniami, dlatego jest bardzo istotne, aby prawidłowo przygotowywać je do wysyłki. Oto garść cennych wskazówek:

Poznaj najwyższe standardy transportu dla branży budowlanej za pośrednictwem serwisu Apaczka!

Dopasuj ofertę

Chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego biznesu? Wypełnij formularz. Oddzwonimy do 24h.


  Ile paczek wysyłasz miesięcznie?*

  do 2020-50powyżej 50

  Ile palet wysyłasz miesięcznie?*

  nie wysyłam1-55-20powyżej 20

  Dziękujemy! Formularz został wysłany

  Oddzwonimy do 24h.

  Załóż darmowe konto i bezpłatnie wyceń przesyłkę

  Korzystaj z intuicyjnego formularza nadawania przesyłek.

  Załóż bezpłatne konto

  Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

  OK