Wsparcie logistyczne dla branży meblarskiej w serwisie Apaczka

logistyka dla branży meblarskiej

Prowadzisz biznes w branży dekoratorskiej, w branży stolarskiej lub branży meblarskiej? Jeśli pragniesz usprawnić proces transportu i logistyki, a także obniżyć koszty transportu nie rezygnując z elastyczności, serwis Apaczka to rozwiązanie dla Ciebie. Korzystając z naszej oferty zyskujesz możliwość sprawnego transportu mebli, akcesoriów dekoracyjnych i innych dużych gabarytów zamawiając usługi wiodących przewoźników w jednym miejscu. Posiadamy rozwiązania skierowane do sklepów internetowych, producentów mebli, salonów meblowych obejmujące nie tylko transport, ale także usprawniające obsługę posprzedażową klientów.

Wiodący przewoźnicy oferujący transport mebli w jednym miejscu

Wybierając serwis Apaczka nie musisz na stałe wiązać się z jednym przewoźnikiem oferujących możliwość transportu mebli. W naszym panelu możesz wybierać spośród wszystkich wiodących przewoźników kierujących swoją ofertę między innymi do producentów mebli.

Dzięki temu z łatwością znajdziesz najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdej realizowanej dla Ciebie przesyłki, zarówno pod względem ceny, dodatkowych usług jak i czasu dostawy.

Transport mebli jest szczególnie wymagający, wiele przesyłek odbywa się na paletach i wymaga zachowania większej ostrożności, dlatego warto podjąć współpracę z profesjonalistami, którzy doskonale rozumieją potrzeby salonów meblowych, branży stolarskiej oraz branży dekoratorskiej.

Efektywne dostawy mebli w Polsce i za granicą

W serwisie Apaczka zamówisz transport dowolnych mebli i akcesoriów. Przewoźnicy, z którymi współpracujemy realizują przesyłki standardowe i niestandardowe – o nietypowych gabarytach, wadze oraz kształcie.

Jeśli zależy Ci na czasie, możesz przetransportować dowolne meble i akcesoria w ramach przesyłki ekspresowej realizowanej nawet z dnia na dzień. Wystarczy przeprowadzić szybką komplementację zamówień i zlecić realizację przesyłki.

Szybkie dostawy i duży wybór zadowalają twoich klientów, co zwiększa konkurencyjność i poziom sprzedaży twojego biznesu. W ramach usług dodatkowych transport mebli może odbywać się do wybranej godziny lub z dodatkowym ubezpieczeniem wartościowej przesyłki.

Udogodnienia dla klientów biznesowych w branży meblarskiej w serwisie Apaczka

Jednak serwis Apaczka to nie tylko profesjonalny transport mebli. Oferujemy szereg udogodnień dla klientów biznesowych. Jeśli prowadzisz sklep internetowy działający w branży dekoratorskiej lub pokrewnej, prawdopodobnie spodoba Ci się możliwości integracji naszego panelu z praktycznie dowolną platformę e-commerce i marketplace, na przykład Allegro.

Z nami wysyłki odbywają się w sposób zautomatyzowany, a ponadto pomagamy w obsłudze zwrotów, również obejmujących tak newralgiczny towar jak wielkogabarytowe meble. Klienci twojej firmy otrzymują możliwość zaawansowanego śledzenia przesyłki, a także spersonalizowane komunikaty marketingowe przy każdej zmianie statusu zamówienia, wzbogacone między innymi o twoje logo.

Transport mebli lub akcesoriów dekoracyjnych możesz zamawiać u wielu przewoźników, ale wszystkie zamówienia będą uwzględnione na jednej fakturze w ramach prostego rozliczenia, bez abonamentu i niezależnie od wolumenu przesyłek.

Prawidłowe pakowanie przesyłek złożonych z mebli i akcesoriów

Transport mebli wiąże się z dużymi wyzwaniami, dlatego przygotowując przesyłki musisz pamiętać o kilku ważnych zasadach:

Apaczka to rozwiązanie, dzięki któremu producenci mebli, przedstawiciele branży stolarskiej, branży drzewnej czy dekoratorskiej mogą wznieść swój biznes na wyższy poziom!

Załóż darmowe konto i bezpłatnie wyceń przesyłkę

Korzystaj z intuicyjnego formularza nadawania przesyłek.

Załóż bezpłatne konto

Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

OK