Wsparcie logistyczne dla branży meblarskiej w serwisie Apaczka

logistyka dla branży meblarskiej

Prowadzisz biznes w branży dekoratorskiej, w branży stolarskiej lub branży meblarskiej? Jeśli pragniesz usprawnić proces transportu i logistyki, a także obniżyć koszty transportu nie rezygnując z elastyczności, serwis Apaczka to rozwiązanie dla Ciebie. Korzystając z naszej oferty zyskujesz możliwość sprawnego transportu mebli, akcesoriów dekoracyjnych i innych dużych gabarytów zamawiając usługi wiodących przewoźników w jednym miejscu. Posiadamy rozwiązania skierowane do sklepów internetowych, producentów mebli, salonów meblowych obejmujące nie tylko transport, ale także usprawniające obsługę posprzedażową klientów.

Wiodący przewoźnicy oferujący transport mebli w jednym miejscu

Wybierając serwis Apaczka nie musisz na stałe wiązać się z jednym przewoźnikiem oferujących możliwość transportu mebli. W naszym panelu możesz wybierać spośród wszystkich wiodących przewoźników kierujących swoją ofertę między innymi do producentów mebli.

Dzięki temu z łatwością znajdziesz najbardziej optymalne rozwiązanie dla każdej realizowanej dla Ciebie przesyłki, zarówno pod względem ceny, dodatkowych usług jak i czasu dostawy.

Transport mebli jest szczególnie wymagający, wiele przesyłek odbywa się na paletach i wymaga zachowania większej ostrożności, dlatego warto podjąć współpracę z profesjonalistami, którzy doskonale rozumieją potrzeby salonów meblowych, branży stolarskiej oraz branży dekoratorskiej.

Efektywne dostawy mebli w Polsce i za granicą

W serwisie Apaczka zamówisz transport dowolnych mebli i akcesoriów. Przewoźnicy, z którymi współpracujemy realizują przesyłki standardowe i niestandardowe – o nietypowych gabarytach, wadze oraz kształcie.

Jeśli zależy Ci na czasie, możesz przetransportować dowolne meble i akcesoria w ramach przesyłki ekspresowej realizowanej nawet z dnia na dzień. Wystarczy przeprowadzić szybką komplementację zamówień i zlecić realizację przesyłki.

Szybkie dostawy i duży wybór zadowalają twoich klientów, co zwiększa konkurencyjność i poziom sprzedaży twojego biznesu. W ramach usług dodatkowych transport mebli może odbywać się do wybranej godziny lub z dodatkowym ubezpieczeniem wartościowej przesyłki.

Udogodnienia dla klientów biznesowych w branży meblarskiej w serwisie Apaczka

Jednak serwis Apaczka to nie tylko profesjonalny transport mebli. Oferujemy szereg udogodnień dla klientów biznesowych. Jeśli prowadzisz sklep internetowy działający w branży dekoratorskiej lub pokrewnej, prawdopodobnie spodoba Ci się możliwości integracji naszego panelu z praktycznie dowolną platformę e-commerce i marketplace, na przykład Allegro.

Z nami wysyłki odbywają się w sposób zautomatyzowany, a ponadto pomagamy w obsłudze zwrotów, również obejmujących tak newralgiczny towar jak wielkogabarytowe meble. Klienci twojej firmy otrzymują możliwość zaawansowanego śledzenia przesyłki, a także spersonalizowane komunikaty marketingowe przy każdej zmianie statusu zamówienia, wzbogacone między innymi o twoje logo.

Transport mebli lub akcesoriów dekoracyjnych możesz zamawiać u wielu przewoźników, ale wszystkie zamówienia będą uwzględnione na jednej fakturze w ramach prostego rozliczenia, bez abonamentu i niezależnie od wolumenu przesyłek.

Prawidłowe pakowanie przesyłek złożonych z mebli i akcesoriów

Transport mebli wiąże się z dużymi wyzwaniami, dlatego przygotowując przesyłki musisz pamiętać o kilku ważnych zasadach:

Apaczka to rozwiązanie, dzięki któremu producenci mebli, przedstawiciele branży stolarskiej, branży drzewnej czy dekoratorskiej mogą wznieść swój biznes na wyższy poziom!

Dopasuj ofertę

Chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego biznesu? Wypełnij formularz. Oddzwonimy do 24h.


  Ile paczek wysyłasz miesięcznie?*

  do 2020-50powyżej 50

  Ile palet wysyłasz miesięcznie?*

  nie wysyłam1-55-20powyżej 20

  Dziękujemy! Formularz został wysłany

  Oddzwonimy do 24h.

  Załóż darmowe konto i bezpłatnie wyceń przesyłkę

  Korzystaj z intuicyjnego formularza nadawania przesyłek.

  Załóż bezpłatne konto

  Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

  OK