Rozwiązania logistyczne dla warsztatu samochodowego i branży motoryzacyjnej w serwisie Apaczka

logistyka w branży motoryzacyjnej

Współczesna branża motoryzacyjna nie może się obejść bez wysokiej jakości usług kurierskich i sprawnej logistyki. Jeśli prowadzisz biznes w tej branży i potrzebujesz sprawnego transportu części samochodowych, który nie jest przecież łatwym zadaniem, serwis Apaczka to rozwiązanie dla Ciebie.

Spis treści

W Apaczka.pl umożliwiamy wygodny dostęp do wszystkich wiodących kurierów świadczących przewóz części samochodowych w jednym miejscu. Oprócz tego transportując części i podzespoły samochodowe kurierem w oparciu o naszą platformę możesz znacząco zredukować koszty swojej działalności na elastycznych zasadach i bez ukrytych opłat. Nasza oferta powinna Cię zainteresować, jeśli prowadzisz warsztat samochodowy, sprzedajesz części samochodowe przez internet lub prowadzisz działalność hurtową.

Kurierzy dla branży motoryzacyjnej dostępni w jednym miejscu

Przewóz części samochodowych jest dość skomplikowanym wyzwaniem, ponieważ u wielu przewoźników zaliczają się one do przesyłek niestandardowych, a więc wymagających odpowiedniego zapakowania i ręcznego sortowania. Dlatego oferta przewoźników, którzy transportują części samochodowe jest nieco ograniczona. Wybierając serwis Apaczka oszczędzasz czas, ponieważ wystarczy wypełnić formularz przesyłki, aby natychmiast poznać ofertę wszystkich firm kurierskich, które spełniają twoje wymagania.

Przewoźnicy, z którymi współpracujemy podejmują się transportu problematycznych ładunków, na przykład karoserii, szyb samochodowych czy elementów silnika i skrzyni biegów, które bez problemu docierają pod wskazany adres do klientów indywidualnych lub biznesowych.

Szeroki wachlarz zróżnicowanych usług kurierskich

Z naszej oferty możesz skorzystać, jeśli zależy Ci na tym, by wysłać części samochodowe z przyspieszoną dostawą, na przykład następnego dnia roboczego lub w wybranych godzinach. Wystarczy w naszym formularzu wybrać przesyłkę ekspresową. Takie usługi świadczy wielu przewoźników.

Przesyłkę możesz także nadać z wyższym ubezpieczeniem, tym bardziej gdy jest ona wartościowa i wymaga specjalistycznej obsługi. Właściciele samochodów i przedsiębiorcy działający w branży motoryzacyjnej doskonale wiedzą, że nadawane przez nich przesyłki są delikatne. W naszej ofercie możesz nadać swoją przesyłkę kurierem w formie standardowej, niestandardowej, na palecie lub półpalecie do dowolnego miejsca w Polsce lub za granicą. Obsługujemy ponad 150 krajów.

Dodatkowe udogodnienia dla klientów biznesowych

Jeśli prowadzisz wysyłkę części samochodowych w ramach sklepu internetowego, z pewnością przypadną Ci do gustu przygotowane przez nas udogodnienia. Serwis Apaczka łatwo zintegrujesz ze swoim sklepem, dzięki czemu zamówienia będą składane automatycznie, a wybrany kurier szybciej zrealizuję zlecenie. To bardzo ważne z punktu widzenia twoich klientów, którzy liczą na szybką dostawę części kurierem, aby redukować koszty napraw swoich aut.

Twoi klienci, czekający na przesyłki dostarczane przez kuriera, będą otrzymywać spersonalizowane komunikaty przy każdej zmianie statusu zamówienia. Ponadto oferujemy zaawansowane śledzenie przesyłek, niezależnie od wybranego przez Ciebie przewoźnika.

Regularnie wysyłając części samochodowe kurierem za pośrednictwem serwisu Apaczka możesz liczyć na bardzo atrakcyjne zniżki oraz indywidualny cennik. Rozliczenie odbywa się na jednej fakturze zbiorczej, jednak nie musisz podpisywać żadnej umowy i decydować się na wyłącznie jednego przewoźnika w ramach abonamentu. Mały warsztat samochodowy jest dla nas równie ważnym klientem, co duża hurtownia dystrybuująca części samochodowe, dlatego obsługujemy przesyłki już od jednej paczki.

Prawidłowy transport części samochodowych

Części samochodowe to dość specyficzny towar, dlatego przygotowując przesyłkę pamiętaj o kilku bardzo istotnych zasadach:

Transportuj części samochodowe kurierem szybko i bezpiecznie dzięki serwisowi Apaczka!

Dopasuj ofertę

Chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego biznesu? Wypełnij formularz. Oddzwonimy do 24h.


  Ile paczek wysyłasz miesięcznie?*

  do 2020-50powyżej 50

  Ile palet wysyłasz miesięcznie?*

  nie wysyłam1-55-20powyżej 20

  Dziękujemy! Formularz został wysłany

  Oddzwonimy do 24h.

  Załóż darmowe konto i bezpłatnie wyceń przesyłkę

  Korzystaj z intuicyjnego formularza nadawania przesyłek.

  Załóż bezpłatne konto

  Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

  OK