Wsparcie logistyczne dla branży reklamowej w serwisie Apaczka

logistyka dla branży reklamowej

Sprawna logistyka jest niezwykle istotna w branży reklamowej. Dzięki niej gadżety, materiały drukowane, zaproszenia na eventy czy wielkogabarytowe materiały POS trafiają na czas do wielu odbiorców. W serwisie Apaczka doskonale rozumiemy potrzeby agencji reklamowych i drukarni. Jeśli działasz w tej branży i zastanawiasz się, w jaki sposób ograniczyć koszty wysyłek do klientów, jak bezpiecznie przetransportować wyjątkowo duży baner, albo delikatny stand lub roll-up, nasze usługi są stworzone właśnie dla Ciebie. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi działającymi w Polsce i prowadzącymi wysyłkę również za granicę, a dostęp do ich ofert masz w jednym miejscu oszczędzając koszty i czas. Logistyka w branży reklamowej nie musi być droga i skomplikowana!

Współpraca z najlepszymi firmami kurierskimi w jednym miejscu

Nasze usługi to prawdziwa rewolucja w branży kurierskiej, ponieważ szukając optymalnego przewoźnika spełniającego wymagania agencji reklamowych, nie musisz szczegółowo przeglądać oferty wszystkich firm kurierskich. W dzisiejszych czasach to bardzo ważne, ponieważ czas jest na wagę złota. Wypełniając formularz przesyłki w naszym panelu, natychmiast zapoznasz się z ofertami wszystkich przewoźników oferujących realizację zlecenia.

Ponadto zamawianie usług kurierskich w sieci za pośrednictwem serwisu Apaczka jest o wiele tańsze. Im większy wolumen, tym możesz liczyć na wyższe rabaty dotyczące usług, których kurier nie zaoferowałby Ci według standardowego cennika.

Krajowe i zagraniczne usługi kurierskie dla branży reklamowej

Kurierzy, z którymi współpracujemy mają szeroki wachlarz usług idealnie dopasowanych do potrzeb agencji reklamowych i drukarni. W razie potrzeby możesz liczyć na błyskawiczne dostarczenie przesyłki następnego dnia roboczego w ramach usługi ekspresowej.

Realizujemy bardzo duże zlecenia, w ramach których spersonalizowane pod twoją własną marką przesyłki marketingowe trafiają jednocześnie pod setki, a nawet tysiące adresów – prosto do twoich klientów.

W branży reklamowej często występują również przesyłki niestandardowe – stojaki, systemy wystawiennicze, roll-upy, standy, których wymiary przekraczają gabaryty standardowej przesyłki kurierskiej. Z nami wyślesz je wszystkie do swoich odbiorców bezpiecznie i w oczekiwanym terminie, o czym zaświadcza wysoka jakość usług przewoźników dostępnych w serwisie Apaczka.

Udogodnienia dla firm i agencji reklamowych w serwisie Apaczka

Jednak Apaczka to nie tylko sprawnie realizowane przesyłki. To również ogromna wygoda z punktu widzenia agencji reklamowych i drukarni. Proponujemy Ci proste zasady rozliczenia, według których zlecenia realizowane przez poszczególne firmy kurierskie znajdą się na jednej fakturze, bez dodatkowych kosztów, opłat abonamentowych oraz w ramach indywidualnego cennika.

Regularnie obsługujemy zarówno największych graczy, ale swoją ofertę kierujemy również do małych agencji reklamowych. Przez serwis Apaczka możesz na elastycznych zasadach dokonywać także zleceń pojedynczej przesyłki. 

Twoi klienci oczekujący na przesyłkę mają możliwość zaawansowanego śledzenia paczki, a także otrzymywania spersonalizowanych komunikatów marketingowych. A to sprzyja podtrzymywaniu dobrych relacji i szeroko pojętej obsłudze posprzedażowej, która często okazuje się czynnikiem przeważającym na wyborze danego klienta.

Jeśli swoje gadżety reklamowe również sprzedajesz w sieci, naszą platformę wysyłkową możesz w prosty sposób zintegrować z Allegro lub własnym sklepem internetowym, niezależnie od tego, jaką platformę sprzedażową wykorzystujesz.

Prawidłowe pakowanie gadżetów reklamowych do wysyłki

Aby uniknąć zbędnych kosztów i przestojów, pamiętaj o zasadach efektywnego nadawania przesyłek w branży reklamowej:

Skorzystaj z najlepszych rozwiązań dla branży reklamowej dostępnych w serwisie Apaczka, aby wznieść swoją logistykę na wyższy poziom!

Dopasuj ofertę

Chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego biznesu? Wypełnij formularz. Oddzwonimy do 24h.


  Ile paczek wysyłasz miesięcznie?*

  do 2020-50powyżej 50

  Ile palet wysyłasz miesięcznie?*

  nie wysyłam1-55-20powyżej 20

  Dziękujemy! Formularz został wysłany

  Oddzwonimy do 24h.

  Załóż darmowe konto i bezpłatnie wyceń przesyłkę

  Korzystaj z intuicyjnego formularza nadawania przesyłek.

  Załóż bezpłatne konto

  Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

  OK