Sprawna wysyłka sprzętu RTV, AGD dla sklepów z elektroniką i nie tylko

wysyłka sprzętu RTV AGD

Transport sprzętu RTV i AGD stanowi spore wyzwanie. Platforma Apaczka od lat wspiera sklepy internetowe, serwisy AGD i RTV, a także hurtownie oferując nowoczesne i wygodne rozwiązania logistyczne dedykowane tej właśnie branży. Korzystając z naszej oferty w jednym miejscu zyskujesz dostęp do usług wiodących kurierów zajmujących się transportem AGD oraz innych produktów zaliczanych do domowej elektroniki. Jeśli sprawna dostawa i szybko zrealizowana, bezpieczna przesyłka są dla Ciebie priorytetem, zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami. Dodatkowo proponujemy szereg udogodnień dla stacjonarnych oraz działających w sieci sklepów z elektroniką!

Spis treści

Wiodący przewoźnicy sprzętu RTV i AGD w jednym miejscu

Transport sprzętu RTV i AGD, a także elektroniki to dość szerokie zagadnienie. Łatwo sobie wyobrazić, że przykładowy toster lub smartfon to zupełnie inny towar niż duża lodówka bądź zmywarka, dlatego wiąże się z zupełnie innymi wymaganiami. Duże AGD z racji swoich gabarytów, wagi i konieczności zachowania pionowej pozycji wymaga wysyłki kurierem na palecie, aby transport przebiegł sprawnie i bezpiecznie.

Dlatego wybierając przewoźnika, który realizuje takie zamówienia, warto zapoznać się z wieloma ofertami, aby wybrać najkorzystniejszą cenowo. Różnice bywają naprawdę duże. W tym momencie z pomocą przychodzi serwis Apaczka, za pośrednictwem którego dostępne są usługi praktycznie każdego kuriera działającego na polskim rynku i zajmującym się transportem dużego AGD. Nasza oferta skierowana do sklepów elektroniką daje naszym klientom duży wybór w tym zakresie, a dzięki temu towar dociera do klienta w bardzo atrakcyjnej cenie i w najszybszy możliwy sposób.

Sprawna wysyłka sprzętu AGD i RTV kurierem

Zamawiając przesyłkę kurierską elektroniki za pośrednictwem serwisu Apaczka oszczędzasz mnóstwo czasu wybierając kuriera w jednym miejscu. Wygodne filtry pozwolą Ci natychmiast znaleźć oferty, które najlepiej spełniają twoje oczekiwania.

Jeśli zależy Ci na szybkiej dostawie, również duże AGD możesz wysłać w ramach przesyłki ekspresowej, która trafi do odbiorcy nawet na drugi dzień. Kiedy wysyłany sprzęt prezentuje wysoką wartość, warto pomyśleć o usługach dodatkowych, do których zalicza się przede wszystkim wyższe ubezpieczenie przesyłki.

Dla sklepów z elektroniką, szczególnie tych prowadzących sprzedaż przez internet, bardzo istotny jest wybór, jaki otrzymują twoi klienci. Każdy z nich ma swoje preferowane formy dostawy, a często również ulubionych przewoźników. Współpraca z serwisem Apaczka sprawia, że twój biznes za sprawą wielu wariantów dostawy staje się jeszcze bardziej konkurencyjny.

Udogodnienia dla sklepów z elektroniką na platformie Apaczka

Jednak na tym nie kończą się udogodnienia dla sklepów z elektroniką. Jeśli chcesz, aby towar opuszczał twój sklep w sposób niemal automatyczny, wystarczy, że zintegrujesz swój biznes z naszym narzędziem. Przygotowane przez nas wtyczki obsługują praktycznie wszystkie sklepy internetowe, działające w oparciu o różnorodne platformy, a także platformy marketplace, przede wszystkim Allegro.

Sprawna dostawa AGD do klienta to nie wszystko – odbiorca, który kupił wartościowy sprzęt czeka na jego przybycie, a w naszym serwisie możesz skorzystać ze spersonalizowanych komunikatów wysyłanych po zmianie statusu zamówienia. Prawdopodobnie przypadną Ci do gustu również elastyczne warunki współpracy, między innymi brak abonamentu i dodatkowych opłat, rozliczenie wszystkich zleceń na jednej fakturze i elastyczne podejście. Realizujemy zamówienia już od jednej przesyłki, a dużą zaletą naszego serwisu jest spersonalizowany cennik.

Prawidłowa wysyłka RTV i AGD

O zadowoleniu twoich klientów decyduje bezpieczna i szybka wysyłka sprzętu RTV AGD. Aby uniknąć nieprzewidzianych kłopotów, pamiętaj o prawidłowym pakowaniu towaru. Mniejszą elektronikę możesz nadawać identycznie jak standardowe paczki, czyli w szczelnym kartonie zabezpieczonym folią stretch. Dostawa dużego AGD odbywa się na paletach, a ich transport ma specjalne wymagania:

Wybierz tani i bezpieczny transport sprzętu RTV AGD w serwisie Apaczka!

Dopasuj ofertę

Chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego biznesu? Wypełnij formularz. Oddzwonimy do 24h.


  Ile paczek wysyłasz miesięcznie?*

  do 2020-50powyżej 50

  Ile palet wysyłasz miesięcznie?*

  nie wysyłam1-55-20powyżej 20

  Dziękujemy! Formularz został wysłany

  Oddzwonimy do 24h.

  Załóż darmowe konto i bezpłatnie wyceń przesyłkę

  Korzystaj z intuicyjnego formularza nadawania przesyłek.

  Załóż bezpłatne konto

  Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

  OK