Wsparcie logistyczne dla branży odzieżowej

Wsparcie logistyczne dla branży odzieżowej

Apaczka od lat wspiera przedsiębiorców działających w branży fashion i branży tekstylnej. Sprzedajesz odzież w sklepie internetowym, prowadzisz działalność hurtową w branży fashion, a może kierujesz się do klientów na jednej z platform marketplace? Wybierając naszą ofertę zyskujesz dostęp do wiodących firm kurierskich działających w Polsce w bardzo atrakcyjnych cenach, a także możliwość integracji naszych usług z niemal wszystkimi platformami e-commerce. Spraw, aby twoi klienci otrzymywali przesyłki natychmiast, bez uszkodzonych i zaginionych towarów. Wybierz możliwość generowania wyższej sprzedaży i wznieś swój biznes na wyższy poziom!

Spis treści

Wiodący kurierzy dla branży odzieżowej dostępni na platformie Apaczka

W sklepie internetowym działającym w branży fashion szczególnie liczą się sprawnie działające przesyłki, dzięki którym kupione towary szybko i bez komplikacji trafiają do klientów. To ważne, aby w twojej ofercie dostępne były wszystkie wiodące firmy kurierskie – klienci mają w tej kwestii wyraźne preferencje. Niektórym z nich zależy na ekspresowej realizacji przesyłki do domu lub pracy, inni preferują paczkomaty, a pozostali punkty partnerskie, z których przesyłki można odbierać przy okazji.

Platforma Apaczka stanowi niezwykle wygodne rozwiązanie z punktu widzenia logistyki twojego biznesu, ponieważ w jednym miejscu masz dostęp do sprawdzonych i wiodących przewoźników, najczęściej wybieranych przez klientów, a dzięki regularnym zamówieniom, możesz zaoferować niższe ceny. Jeśli prowadzisz działalność hurtową, na naszej platformie logistycznej zamówisz nie tylko standardowe przesyłki, ale również wysyłkę palet do kraju i za granicą. W ten sposób wspieramy zarówno największych graczy w branży fashion, jak i biznesy, które stawiają dopiero pierwsze kroki.

Ekspresowe przesyłki za sprawą nowoczesnej platformy logistycznej

Dla wielu twoich klientów priorytetem są z pewnością ekspresowe dostawy. Wybierając platformę Apaczka możesz znacząco skrócić czas przesyłki, aby towar docierał do kupujących w krótkim czasie. Proces zamawiania przesyłki i odbywa się automatycznie w ramach nowoczesnej logistyki, a w ten sposób oszczędzasz mnóstwo czasu.

Ponadto wymagający odbiorcy z branży fashion mają do wyboru wiele wariantów dostawy – w tym przesyłki ekspresowe, za sprawą których kupione w twoim sklepie produkty docierają do adresatów już następnego dnia. Jeśli współpracujesz z jedną z firm kurierskich w ramach stałej umowy, jej usługi również możesz zamawiać przy pomocy naszego panelu.

Uzgodnienia dla przedsiębiorców z branży tekstylnej

Jedną z najważniejszych zalet platformy Apaczka stanowi fakt, że wysyłając tekstylia masz do dyspozycji aż kilkanaście firm kurierskich, przy czym usługi są realizowane w niższych cenach. Jeśli reprezentujesz e-commerce w branży fashion, z pewnością ucieszy Cię możliwość integracji Apaczki z praktycznie wszystkimi platformami e-commerce, a także platformami marketplace, w tym Allegro.

Wszystkie zrealizowane dostawy, niezależnie od kuriera, znajdą się na jednej fakturze. Zamówienia możesz składać bez abonamentu, bez zbędnych formalności, dodatkowych opłat i w ramach indywidualnego cennika. Twoi klienci docenią wygodne śledzenie przesyłki i spersonalizowane komunikaty dotyczące statusu zamówienia.

Prawidłowe pakowanie przesyłek w branży fashion

Odbiorcy z branży fashion należą do najbardziej wymagających, dlatego o ich zadowoleniu decydują nie tylko sprawna dostawa, ale również odpowiednie opakowania towaru. Zadbaj o najwyższą jakość obsługi pamiętając o kilku wskazówkach:

Wznieś swój biznes na wyższy poziom za sprawą nowoczesnej logistyki dostępnej w serwisie Apaczka!

Dopasuj ofertę

Chcesz otrzymać ofertę dopasowaną do Twojego biznesu? Wypełnij formularz. Oddzwonimy do 24h.


  Ile paczek wysyłasz miesięcznie?*

  do 2020-50powyżej 50

  Ile palet wysyłasz miesięcznie?*

  nie wysyłam1-55-20powyżej 20

  Dziękujemy! Formularz został wysłany

  Oddzwonimy do 24h.

  Załóż darmowe konto i bezpłatnie wyceń przesyłkę

  Korzystaj z intuicyjnego formularza nadawania przesyłek.

  Załóż bezpłatne konto

  Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

  OK