W portfolio Apaczka.pl pojawił się nowy system ERP - Vendo.ERP od CFI Systemy Informatyczne. Dzięki niemu możesz w sposób kompleksowy zarządzać swoją firmą oraz skutecznie wspierać ewidencję i planowanie zasobów przedsiębiorstwa.

Oprogramowanie do zarządzania firmą VENDO.ERP® to nie tylko system ERP, ale ekosystem, który jest intensywnie rozwijany poprzez integrację z różnymi platformami, usługami oraz specjalistycznym oprogramowaniem.

To system, który w prosty sposób zapewnia komunikację z bankowością online, platformami e-commerce, podpisem elektronicznym, aplikacjami do automatyzacji marketingu, dedykowanymi portalami do oceny wiarygodności Klienta, spedytorami i kurierami, systemami CAD/CAM, dzięki czemu skrócisz i zautomatyzujesz swoje procesy.

Integracja VENDO.ERP® z Apaczka.pl

Dzięki współpracy naszego serwisu z firmą CFI Systemy informatyczne możesz wysyłać przesyłki z poziomu swojego sklepu, a integracja pozwoli ci na:

  • korzystanie z szerszej oferty usług kurierskich,
  • generowanie i drukowanie dokumentów przewozowych,
  • anulowanie przesyłek z poziomu sklepu,
  • obsługiwanie dostaw do punktów.

Zapoznaj się z nową integracją już dziś i dodaj ją do swojego sklepu zgodnie z instrukcją, którą przygotowaliśmy: VENDO.ERP® instrukcja integracji.

Wierzymy, że ta integracja systemu ERP z platformą technologiczną Apaczka zapewni  skuteczniejsze i łatwiejsze zarządzanie procesami biznesowymi w Twojej firmie.