W naszym portfolio pojawiła się nowa integracja, tym razem z partnerem Smartex. Smartex to nowoczesna platforma umożliwiająca łatwe i szybkie stworzenie własnego sklepu internetowego. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, przedsiębiorcy mogą w prosty sposób skonstruować sklep, zarządzać ofertą produktową, procesem zamówień, dostawami i płatnościami, zarządzać kampanią marketingową bez potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej.

Kreator sklepów Smartex oferuje wiele funkcjonalności, które pozwalają na stworzenie profesjonalnego i funkcjonalnego sklepu internetowego. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, zwiększaniu sprzedaży i dbaniu o satysfakcję swoich klientów.

Jednym z największych atutów Smartex jest łatwość obsługi. Nawet osoby bez doświadczenia w projektowaniu stron internetowych czy programowaniu mogą stworzyć własny sklep internetowy w prosty sposób. Smartex oferuje elastyczne funkcjonalności, które umożliwiają instalowanie dodatkowych modułów, co pozwala na dostosowanie sklepu do indywidualnych potrzeb sprzedawców.

Integracja Smartex z Apaczka.pl

Dzięki integracji dwóch serwisów możesz wysyłać przesyłki z poziomu swojego sklepu, a integracja pozwoli ci na:

  • korzystanie z szerokiej oferty usług kurierskich,
  • dostęp do mapy punktów odbioru w koszyku zakupowym,
  • generowanie i drukowanie dokumentów przewozowych,
  • możliwość śledzenia przesyłki w czasie rzeczywistym,
  • obsługiwanie dostaw do punktów.

Zapoznaj się z nową integracją już dziś i dodaj ją do swojego sklepu zgodnie z instrukcją, którą znajdziesz tutaj: instrukcja Smartex.