Wysyłka roweru to na wiosnę ważny temat. Szczególnie w dobie ograniczeń COVID-19, gdy jeszcze rząd nie zabronił jazdy na rowerze. Chcesz zamówić wysyłkę roweru i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Poznaj opcje, jakie masz będąc klientem Apaczki. Apaczka to platforma logistyczna, dzięki której zyskujesz dostęp do szerokiej oferty firm kurierskich i logistycznych. W Apaczce łatwo i szybko zorganizujesz wysyłkę małą i dużą, także niestandardową, jaką na przykład jest wysyłka roweru.

Spis treści

Wysyłka roweru w całości – oferta Apaczki

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Apaczki i chcesz się dowiedzieć, jakie masz opcje wysyłki roweru, koniecznie zapoznaj się z zestawieniem, jakie opublikowaliśmy we wpisie „Jak wysłać rower kurierem„.

Standardowe przesyłki kurierskie to prostopadłościenne paczki.  Nie każdy rower może być wysłany w ten sposób. Jeżeli masz do wysyłki, na przykład, rower szosowy, który wymaga dokładnej regulacji i ustawienia, rozmontowanie go i spakowanie do kartonu może być złym rozwiązaniem. Co zrobić w takiej sytuacji?

Dobrym rozwiązaniem może być zamówienie kuriera Ambro Express i wysyłka roweru w całości.

Przewoźnik Ambro specjalizuje się w wysyłce przesyłek niestandardowych, w tym rowerów.

Jak zamówić wysyłkę roweru w całości?

Jeśli nie chcesz rozmontowywać roweru przed wysyłką, najlepiej wybrać transport kurierem Ambro. Żeby zamówić usługę, musisz się zalogować do Panelu Klient.

Jeśli masz konto, zaloguj się do Panelu. Jeżeli jeszcze nie masz konta w Apaczce załóż bezpłatne konto.

Następnie wybierz opcję „Paleta/Półpaleta i, ponieważ chcesz nadać przesyłkę niestandardową, wybierz przycisk poniżej: „Kliknij i otrzymaj indywidualną wycenę.

System przeniesie Cię do  formularza, w którym w kolejnych krokach podasz niezbędne dane. Twój Opiekun Klienta jak najszybciej skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę.

Apaczka, Twoja platforma logistyczna

Jeśli prowadzisz sklep internetowy na jednej z popularnych platform, sprzedajesz na Allegro lub masz bezpośrednią umowę z firmą kurierską, możesz wykorzystać platformę logistyczną Apaczka do zarządzania wszystkimi opcjami transportu z jednego miejsca. Sprawdź, jak działa usługa Apaczka PRO

W Apaczce nigdy nie jesteś pozostawiony bez pomocy. Nasze Centrum Wsparcia Klienta i Twój dedykowany Opiekun są do Twojej dyspozycji, kiedy potrzebujesz rady i pomocy.

Jeśli przyjdzie Ci się zmierzyć z wysyłką roweru,  rozwiązanie znajdziesz szybko i łatwo.

Inne usługi Ambro Express, które mogą Cię zainteresować