Black Friday to najgorętszy okres zakupowy w roku - znają go zarówno sprzedawcy, jak i konsumenci. W akcji tej bierze udział większość sklepów: zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Co za tym idzie, właściciele i pracownicy firm mają ręce pełne roboty.

Spis treści

Do dostarczenia towaru na szeroką skalę potrzebna jest dobrze nawiązana współpraca. Czym innym przecież jest pojedyncza, indywidualna wysyłka paczek, a natomiast czym innym wysyłanie ich w większej, masowej ilości. Jeżeli jeszcze nie posiadasz stałego partnera wysyłkowego, tegoroczny Black Friday może być dobrą okazją, żeby się tą kwestią zainteresować.

Apaczka.pl – sprawdzony partner w logistyce

Jeżeli jesteś właścicielem małej, średniej lub nawet dużej firmy, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest nawiązanie współpracy z odpowiednim partnerem wysyłkowym. Nasza firma została stworzona, aby ułatwić przedsiębiorcom działanie w skomplikowanym obszarze logistyki. Zakres naszej działalności obejmuje usługi kurierskie, ale także dedykowane rozwiązania dla e-commerce. Zajmujemy się zarówno przesyłkami na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Oferujemy także możliwość ubezpieczenia przesyłki, a nasze 13-letnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi logistyczne na najwyższym poziomie.

Nadawanie i wysyłanie paczek przez internet za pomocą kuriera to sprawdzona i wygodna opcja wysyłki. Jeżeli jednak masz do wysłania kilkanaście, kilkadziesiąt czy więcej paczek, wówczas cały proces może się stać żmudny i uciążliwy. W takich sytuacjach warto skorzystać z naszej oferty akcji wysyłkowej.

Akcje wysyłkowe dla masowych wysyłek zamówień

Akcja wysyłkowa to narzędzie, które umożliwia nadanie dużej ilości paczek z jednego adresu w wiele miejsc. Cały proces trwa bardzo szybko i odbywa się na zasadzie importu danych z z pliku .xls. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z akcji wysyłkowej platformy Apaczka.pl, czeka na Ciebie szereg dodatkowych usług. Ze swojej strony oferujemy wsparcie konsultanta, który bezpiecznie przeprowadzi Cię przez cały proces. Oferujemy także usługę terminową, pozwalającą na dostarczenie paczki do godziny 9:00 lub 12:00, w zależności od adresu dostawy przesyłki. Dzięki złożeniu pliku za pomocą xls, cały proces przebiega bardzo sprawnie i szybko. Możesz także wybrać opcję wygenerowania raportu skuteczności doręczenia, co upewni Cię, że paczka bezpiecznie dotarła do każdego z adresatów.

W jaki sposób przeprowadzić akcję wysyłkową?

Pierwszym krokiem do skorzystania z akcji wysyłkowej jest założenie lub zalogowanie się do naszego panelu. W menu bocznym wybierz Formularz kontaktowy. W formularzu kontaktowym wybierz kolejno: Nadania i doręczenia > Akcje wysyłkowe/Import pliku .xls > Akcje wysyłkowe. Zostaniesz przez nas poproszony o podanie szczegółów zgłoszenia, takich jak waga pojedynczej paczki, jej wymiar, przybliżona łączna ilość paczek, które chcesz wysłać. Oczywiście, niezbędne będzie także uzupełnienie danych kontaktowych i czasu nadania przesyłki. Po analizie zgłoszenia nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, przedstawi możliwości, a także zaoferuje odpowiedniego przewoźnika, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Oprócz tego pomoże Ci z pobraniem oraz wypełnieniem pliku .xls. Dodatkową pomocą w będzie gotowy, już wypełniony wzór.

Promocja Black Friday na Apaczka.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy także do skorzystania ze specjalnej promocji, tylko teraz dostępnej na naszym serwisie. W ramach Black Friday nasza platforma oferuje wyjątkowe zniżki. Możesz z niej skorzystać podczas nadawania przesyłki, wpisując BLACKFRIDAY (pisane łącznie) w sekcji „kupon promocyjny”. Kupon umożliwia wysyłkę paczek standardowych:

  • kurierem DHL za 10,99 zł netto (przesyłka o wadze do 10 kg, wysyłka na terenie Polski)
  • kurierem InPost za 9,35 zł netto (przesyłka o wadze do 5 kg, wysyłka na terenie Polski)

Kupon jest ważny aż 30 dni od dnia otrzymania kuponu. Jeśli chcesz skorzystać z akcji, lepiej się pospiesz – trwa tylko do 30.11!

Śledzenie paczki – -informuj klientów o bieżącym statusie przesyłki

W przypadku tak gorącego okresu jak Black Friday warto pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi klientami. W procesach posprzedażowych jednym z najczęściej pojawiających się pytań ze strony kupujących jest pytanie dotyczące statusu przesyłki. Dzięki naszej opcji śledzenia przesyłki Twoi klienci na bieżąco mogą sprawdzać, gdzie znajdują się paczka i kiedy trafi w ich ręce. Nasza platforma utworzyła oryginalny moduł śledzenia paczek. Aby zacząć śledzić drogę przesyłki, należy wpisać numer listu przewozowego. System Apaczka.pl pozwala na monitorowanie paczek nawet do dwóch tygodni wstecz. Jest też trwale połączony z systemami przewoźników, z którymi współpracujemy. Dzięki temu możemy na bieżąco aktualizować status danej przesyłki, zgodnie z jej położeniem w czasie rzeczywistym.