Szczyt paczkowy to dobra wiadomość dla Twojego e-sklepu. Zła jest taka, że klienci w tym roku też pewnie będą czekali z zakupami na ostatnią chwilę. Korki raczej będą, no chyba że COVID-19 zmusi nas do pozostania w domach. Dla rozwoju Twojego sklepu jest ważne, żebyś wykorzystał szczyt przesyłek jak najlepiej. Dlatego już teraz zacznij przygotowania i wyprzedź konkurencję z Apaczką.

Spis treści

Przygotuj się na szczyt przesyłek – sprawdź listę kontrolną Apaczki

Ostatni kwartał to tradycyjnie wzrost liczby paczek kurierskich i przesyłek paletowych. Według szacunków firm kurierskich jest to od 50% do nawet 65% więcej paczek, niż standardowo. Jednak biorąc pod uwagę tegoroczną sytuację z Covid-19 można się spodziewać trzycyfrowych wzrostów. Nie licz na to, że firmy kurierskie podwoją zatrudnienie. Poniżej nasze propozycje, jak sobie poradzić ze szczytem paczek:

Czytaj dalej i poznaj unikalne możliwości serwisu Apaczka, dzięki którym opanujesz szczyt paczkowy.

Wykorzystaj unikalne możliwości Apaczki i bądź gotów na szczyt paczkowy

Apaczka ma największy wybór usług kurierskich, dostępnych z jednego panelu klienta. Chcesz mieć pewność podjęcia i dostarczenia paczki?

Sprawdź, który kurier gwarantuje dostarczenie przesyłki na wskazany dzień i godzinę.

Może warto wypróbować innych kurierów? Zrób to teraz, nie czekaj do grudnia!

Dowiedz się więcej o usłudze Pocztex – to, naszym zdaniem, najlepszy stosunek ceny do oferowanych możliwości.

Daj klientom Twojego sklepu możliwość wybrania z prawie 30 tysięcy punktów odbioru –  dodaj w sklepie widżet mapy.

Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z Twoim Opiekunem Klienta lub wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy.

Nie czekaj na ostatnią chwilę! Szczyt paczkowy to nie czas na eksperymenty – zrób to jak najszybciej.

Przygotuj się na świąteczny szczyt paczkowy – podsumowanie

Nie czekaj z przygotowaniami na ostatnią chwilę. Teraz jest najlepszy czas, żeby poznać i przetestować unikalne ułatwienia, jakimi dysponuje Apaczka.

Pamiętaj, że zarejestrowani klienci Apaczki mogą liczyć na osobistą pomoc dedykowanego Opiekuna, który chętnie doradzi w wyborze najlepszej usługi i pomoże w rozwiązaniu problemów.