Przesyłki zagraniczne to rosnący segment zamówień klientów Apaczki. Dlatego coraz częściej pojawiają sie pytania, jak monitorować przesyłki międzynarodowe. Jakim kurierem najlepiej wysyłać paczki za granicę? Oto odpowiedzi.

Spis treści

Śledzenie przesyłek zagranicznych UPS

UPS, czyli United Parcel Services, na platformie logistycznej Apaczka oferuje 3 usługi. Różnią się ceną i czasem dostawy. Warto zaznaczyć, że  UPS Access Point to jedyna usługa dostarczenia paczki do wybranego punktu odbioru w Europie i na świecie! A oto zestawienie usług UPS:

  • Standard – ekonomiczna usługa, czas dostawy do 5 dni roboczych, w zależności od miejsca nadania i odbioru przesyłki
  • Express Saver – dla szukających szybkiej dostawy – zazwyczaj 1 dzień roboczy do głównych centrów biznesowych Europy
  • Access Point – to usługa dla tych klientów, którzy chcą wysłać paczkę do zagranicznego punktu odbioru. UWAGA: maksymalna waga paczki to 20 kg

UPS śledzenie przesyłek zagranicznych: wpisz numer listu przewozowego do pola w zakładce ŚLEDZENIE PRZESYŁKI

Śledzenie przesyłek zagranicznych DPD

DPD to bardzo popularny kurier, łączący dobrą jakość usług i korzystne ceny.  W Apaczce masz do dyspozycji dwie usługi zagraniczne:

  • DPD Classic Foreign –  standardowo przesyłki są dostarczane 2 do 5 dni w Europie
  • DPD Pickup Foreign – wysyłający może zamówić kuriera po odbiór przesyłki lub nadać ją w punkcie DPD, natomiast odbiór możliwy jest TYLKO w punkcie DPD Pickup

Usługi są zbliżone cenowo, ceny są atrakcyjne. Jeśli chcesz poznać szczegóły zaloguj się do Panelu klienta. Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się bezpłatnie

DPD śledzenie przesyłek zagranicznych: skorzystaj z zakładki „Śledzenie przesyłki” na stronie głownej, wpisując numer listu przewozowego

Śledzenie przesyłek zagranicznych TNT

Firma kurierska TNT jest częścią FedEx i w praktyce serwisy niczym się nie różnią. Na platformie logistycznej Apaczka masz do dyspozycji dwie opcje wysyłki paczki zagranicznej kurierem TNT:

  • TNT Economy Express – usługa realizowana transportem lotniczym lub drogowym. Czas dostawy od 2 dni roboczych
  • TNT Global Express – transport lotniczy, czas dostawy w Europie 1 dzień roboczy.

TNT śledzenie przesyłek zagranicznych – standardowo, wpisując numer listu przewozowego w okienko na stronie „Śledzenie przesyłki”

Śledzenie przesyłek zagranicznych GLS

GLS specjalizuje się w transporcie paczek kurierskich w Europie. Firma zapewnia, że standardowy czas dostawy w całej Europie to 96 godzin. Jednak trzeba pamiętać, że COVID-19 wpływa na opóźnienia przesyłek zagranicznych.

W ofercie Apaczki jest jedna usługa standardowa. Cena atrakcyjna.

Śledzenie przesyłek zagranicznych GLS odbywa się identycznie, jak w przypadku wyżej wymienionych kurierów, czyli wpisując numer listu na stronie „Śledzenie przesyłki”.

Śledzenie przesyłek zagranicznych Apaczka Niemcy

Apaczka Niemcy to dedykowany serwis, przeznaczony wyłącznie dla wysyłających paczki do Niemiec.

Atutem jest rewelacyjna cena i tylko jeden przeładunek – tuż przy granicy z Niemcami.

Śledzenie paczek w usłudze Apaczka Niemcy jest dwuetapowe. Ponieważ po przeładunku paczka otrzymuje nowy numer. Znajdziesz ten numer po zalogowaniu do Panelu Klienta, w zakładce Zlecenia ( w prawym panelu).