Chcesz wysyłać paczki za symboliczną złotówkę? Przyłącz się do programu poleceń Apaczka.pl i nadaj tanio nawet 100 przesyłek w miesiącu. Szczegóły programu „Polecasz Apaczka.pl – wysyłasz za 1 PLN” poniżej.

Kto może przystąpić do programu poleceń?

Każdy zarejestrowany Klient platformy logistycznej Apaczka.pl (Polecający) może polecić wybraną przez siebie osobę lub osoby (Polecony). Jeśli Polecony w wyznaczonym czasie zarejestruje nowe konto firmowe i nada określoną liczbę przesyłek, Polecający zyska możliwość nadania paczek za symboliczne 1 zł netto

3 proste kroki, aby polecić osobę do naszego programu:

  • zaloguj się do swojego konta w Apaczka.pl;
  • wpisz adres email Poleconego w zakładce Polecaj nasz serwis, znajdującej się w Panelu Klienta;
  • zapoznaj się z regulaminem programu i zaakceptuj go.

Jakie warunki musi spełnić Polecony, aby Polecający otrzymał benefit?

Swój benefit w postaci wysyłki paczki za 1 zł netto otrzymasz wtedy, gdy osoba polecona przez ciebie spełni poniższe warunki:

  • założy konto w platformie Apaczka.pl;
  • wyśle z Apaczka.pl co najmniej 5 paczek w jednym pełnym cyklu rozliczeniowym – tj. miesiąc. Wysłane przez Poleconego paczki muszą spełniać normę wagową do 5 kg oraz normy wymiarowe, a także spełniać wytyczne obowiązujące przesyłkę standardową.

Krótkie FAQ programu poleceń w Apaczka.pl:

Kiedy otrzymam możliwość nadawania za 1 zł w ramach programu poleceń?

Po zakończeniu cyklu rozliczeniowego/miesiąca Poleconego, w którym Polecony spełnił warunek nadania min. 5 paczek spełniających określone wytyczne.

Przez jaki okres czasu będę otrzymywać benefit?

Polecający otrzyma benefit przez 3 kolejne miesiące od momentu założenia konta w Apaczka.pl przez Poleconego. Miesiąc, w którym zostało założone konto, wlicza się do trzymiesięcznego okresu.

Czy mogę reklamować naliczone benefity?

Tak, jednak reklamacje dotyczące przebiegu programu powinny być zgłaszane nie później niż w terminie 7 dni roboczych od dnia rozliczenia danego okresu rozliczeniowego, za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się w panelu klienta Apaczka.pl. Organizator programu ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji, od momentu jej otrzymania. O decyzji Organizatora reklamujący zostanie powiadomiony drogą elektroniczną, za pomocą formularza.

Jaką firmą kurierską mogę nadać paczkę w ramach programu?

W ramach programu poleceń możesz nadać paczkę standardową DHL Kurier o wadze do 5 kg.