Inspire Labs i serwis Apaczka.pl wychodzą z unikalną propozycją wsparcia dla wszystkich osób, które są zainteresowane stworzeniem sklepu internetowego i sprzedażą produktów i usług w sieci.

Obniżenie konsumpcji, problemy z transportem, przestoje produkcji, zwiększenie obciążeń podatkowych etc. To tylko niektóre z negatywnych skutków pandemii koronawirusa. Dla przedsiębiorców to bardzo trudny czas, który nie wiadomo jak długo potrwa.

Nasuwa się zatem pytanie – jak ratować własną firmę?

Inspire Labs i serwis Apaczka.pl wychodzą z unikalną propozycją wsparcia dla wszystkich osób, które są zainteresowane stworzeniem sklepu internetowego i sprzedażą produktów i usług w sieci.

Inspire Labs oferuje platformę sprzedażową WP Shop, a w ramach tego:

  • stworzenie bez opłaty podstawowej wersji sklepu internetowego,
  • utrzymanie go bez opłat i jakichkolwiek zobowiązań w okresie 6-ciu miesięcy,
  • pomoc / konsultacje w uruchomieniu sprzedaży online.

Podstawowa wersja sklepu internetowego i utrzymanie zawiera:

  • adres internetowy,
  • utrzymanie na serwerze,
  • sklep internetowy oparty o WordPress / WooCommerce zawierający funkcjonalności umożliwiające zarządzenia produktami, zamówieniami (płatność przelewem), treścią na stronie.

Serwis Apaczka.pl jako sprawdzony operator logistyczny działający od 10 lat na rynku przesyłek kurierskich. Dzięki integracji sklepu internetowego z serwisem Apaczka.pl w prosty sposób zamówisz jednego z 10 dostępnych kurierów. Skorzystaj ze specjalnego kodu promocyjnego, który obniży Twoje ceny w Apaczka.pl –> Rejestracja z kodem promocyjnym.

Osoby zainteresowane ofertą Inspire Labs, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]