15 lat działalności to czas, w którym nie tylko się rozwijaliśmy, ale też budowaliśmy trwałe relacje z naszymi Klientami i Partnerami. Od początku mogliśmy liczyć na Wasze zaufanie i współpracę, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni!

🔹 Nasz największy Klient nadał za pośrednictwem naszych technologii ponad 3 miliony paczek, a obecnie ponad 42% przesyłek nadawanych jest zautomatyzowanie dzięki integracji API.

🔹 Możliwość porównania ofert wielu firm kurierskich oraz negocjacja indywidulanych stawek zawsze stanowiły naszą mocną stronę.

🔹 W badaniu NPS aż 95% naszych Klientów poleca współpracę z nami.

🔹 Zespół w Polsce wzrósł z kilku osób w 2009 roku do 144 osób. Z lokalnej firmy staliśmy się międzynarodowym graczem w obszarze innowacji technologicznych z zakresu logistyki i integracji usług kurierskich.

🔹 Jako grupa Alsendo obsługujemy rocznie ponad 60 milionów przesyłek docierających do 150 krajów, z biurami w Warszawie, Wrocławiu, Stalowej Woli, Bukareszcie i Brnie.

🔹 Naszym największym atutem zawsze był zgrany zespół.

Kliknij i dowiedz się więcej o naszej historii ⤵️Dziękujemy naszym Pracownikom, Klientom oraz Partnerom za wspólne 15 lat!

Obiecujemy starać się jeszcze bardziej!

Zespół Apaczka.pl