Od 1 lipca przesyłki Inpost nie mogą być realizowane w ramach usługi Allegro SMART, przesyłki kurierskie DPD stają się naturalnym wyborem dla użytkowników Allegro SMART. Korzystasz z usług Allegro Kurier DPD w ramach Allegro SMART i chcesz mieć wygodę jaką daje Ci panel Apaczka? To jest możliwe, w dodatku za 0 zł, w ramach Twojego konta w serwisie Apaczka. Tego nie znajdziesz u konkurencji!

Od dłuższego czasu przesyłki kurierskie DPD Allegro są realizowane przez Klientów Apaczka i nie jest za to pobierana żadna dodatkowa opłata. Wystarczy skorzystać z Importu zamówień, dzięki któremu nadasz przesyłki przez panel wysyłkowy Apaczka, a w formularzu wysyłkowym zostaną podstawione dane adresowe klienta zgodnie z danymi w aukcji Allegro. Należy pamiętać, że metoda ta dotyczy tylko usług: Allegro Kurier DPD oraz Allegro Kurier DPD pobranie.

Import zamówień z Allegro ułatwi obsługę aukcji i wysyłkę przesyłek przez Allegro Kurier DPD. Szybsze i bardziej wygodne nadawanie przesyłek przez nasz formularz to dla nas priorytet. Usługa jest rozliczana bezpośrednio z Allegro, a wszelkie reklamacje dotyczące przesyłki (takie jak uszkodzenia, zaginięcia, nieterminowe dostarczenie) należy zgłaszać Allegro.

Co daje Ci Import zamówień aukcji Allegro?

  • Podgląd zaimportowanych zamówień
  • Wszystkie przesyłki w 1 miejscu – niezależnie, czy wysyłasz je przez formularz w Apaczka.pl czy w ramach Allegro Smart, nawet z wielu kont
  • Możliwość śledzenia swoich przesyłek – wszystko w jednym miejscu
  • Nie ponosisz za to dodatkowych kosztów!

Jak skorzystać z Importu zamówień dla aukcji Allegro by skorzystać z wysyłki Allegro Kurier DPD? Szczegółowy opis zamieściliśmy w Centrum Pomocy w artykule Allegro Kurier DPD w Apaczka.pl