Tylko konsekwentna pomoc potrzebującym może przynieść realne efekty. Dlatego, jako firma, nadal wspieramy uchodźców z Ukrainy, dodając małą cegiełkę do wspólnego dobra. Z pomagania innym jesteśmy bardzo dumni i chcemy mówić o tym głośno, aby zainspirować do pomocy również innych potencjalnych darczyńców.

Z inicjatywy naszego pracownika wsparliśmy finansowo kolejną zbiórkę dla uciekających przed wojną z Ukrainy, którzy zatrzymali się w szkole w Lubiążu (woj. dolnośląskie).

Przekazaliśmy także fundusze Stowarzyszeniu Kilometry Pomocy, dzięki czemu zostały zakupione niezbędne produkty żywnościowe, higieniczne, specjalistyczne produkty lecznicze oraz odżywki dla niemowląt.

Co więcej, każdy nasz pracownik, który pomaga uchodźcom wojennym, może liczyć na wsparcie finansowe lub rzeczowe ze strony pracodawcy. Pracownicy, którzy angażują się charytatywnie w pomoc uchodźcom, mogą liczyć na dodatkowe dni płatnego urlopu.

Po raz kolejny zachęcamy Was, naszych Klientów, do niesienia aktywnej pomocy i nie pozostawania obojętnym na krzywdę naszych sąsiadów.