Z końcem maja br. właściciel platformy logistycznej Apaczka.pl przejął serwisy wysyłkowe TaniKurier.com oraz TaniKurier.eu. To kolejny krok ku umacnianiu pozycji Apaczka.pl jako lidera na rynku rozwiązań logistycznych z zakresu usług wysyłkowych.

6 maja 2022 roku Apaczka.pl oficjalnie połączyła siły z serwisami TaniKurier.com oraz TaniKurier.eu dotychczas świadczącymi kompleksowe usługi kurierskie w zakresie transportu zarówno krajowego jak i zagranicznego dla klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Biznes stawia coraz większe wyzwania, a my chcemy odpowiedzieć na nie najwyższą jakością oferowanych usług i sukcesywnym poszerzaniem naszej oferty skierowanej do przedsiębiorców. Połączenie sił z serwisami TaniKurier.com oraz TaniKurier.eu, to wyjście naprzeciw rynkowym potrzebom i oczekiwaniom, ale również kolejny krok w kierunku umocnienia pozycji Apaczka.pl, jako lidera wśród platform logistycznych w Polsce i powiększania portfolio usatysfakcjonowanych klientów – mówi Marcin Susmanek, Członek Zarządu w spółce Wolante Investments (właściciel serwisu Apaczka.pl).

Konta utworzone w serwisach TaniKurier.com oraz TaniKurier.eu zostały zaimportowane na platformę logistyczną Apaczka.pl, a klienci już zyskali dostęp do bezpłatnego konta z pełną ofertą i szerokim wyborem usług dodatkowych, w tym:

  • Dostęp do atrakcyjnych ofert wielu przewoźników.
    • Pełen wachlarz usług wysyłkowych– przesyłki miejskie, krajowe oraz międzynarodowe (nawet do 150 krajów).
    • Wszystkie rodzaje przesyłek – paczki, koperty, palety, przesyłki niestandardowe.
    • Dodatkowe rozwiązania technologiczne– gotowe integracje z platformami sprzedażowymi, import zleceń m.in z Allegro, nadawanie na umowach własnych, personalizowana strona śledzenia przesyłki i powiadomienia e-mail. 
  • Wsparcie, obsługa i doradztwo Opiekuna Klienta.
  • Wygodne formy rozliczeń (postpaid lub prepaid).
  • Brak minimum wysyłkowych i umów.