Transport palet w okresie przedświątecznym nie jest priorytetem dla kurierów. Na szczęście w serwisie Apaczka.pl masz największy wybór przewoźników paletowych. Możesz liczyć na wsparcie opiekuna Twojego konta i na profesjonalną pomoc w wyborze najlepszej opcji dla Twojej przesyłki paletowej. W tym roku możemy się spodziewać solidnego wzrostu przewozów. COVID-19 nie ułatwia pracy nikomu, nie wyłączając transportu. Jeśli teraz zarejestrujesz bezpłatnie i bez zobowiązań Twoją Firmę w Apaczce, to zabezpieczysz się przed problemami z wysyłką palet w szczycie przewozowym.

Spis treści

Komu możesz zlecić transport palet w Apaczce?

Gdy zalogujesz się do serwisu i wybierzesz opcję „Paleta/ Półpaleta”  system pokaże Ci dostępnych przewoźników. Jeżeli wysyłasz palety w Warszawie, do listy dołączy WAWA Kurier.

Pamiętaj, że w okresie szczytu przesyłek duże firmy kurierskie, jak DPD, DHL i FedEx koncentrują się na dostarczaniu paczek kurierskich. Dlatego transport palet warto zlecić przez Pallex lub Geis Cargo.

To nie koniec Twoich opcji. Gdy klikniesz przycisk na formularzu i poprosisz o indywidualną wycenę, nasz dedykowany specjalista przedstawi Ci  więcej ofert transportu paletowego.

Jeśli chcesz zamówić transport palet międzynarodowy, też poproś o wycenę. Współpracujemy z przewoźnikami dostarczającymi ładunki paletowe w Unii Europejskiej i poza Unię. Gdy będziesz potrzebować wsparcia w załatwieniu formalności celnych, skontaktuj się z Twoim Opiekunem. W Apaczce nie zostaniesz bez pomocy.

Wysyłka palet w okresie przedświątecznym – o czym pamiętać?

Nie zrozum nas źle, nie chcemy Cię pouczać. Jako operator logistyczny świadczymy usługi od 11 lat i co roku widzimy te same problemy w szczycie przewozowym. Nasze rady:

  • zapewnij sobie usługi kilku firm transportowych. Gdy współpracujesz z Apaczką, masz największy wybór przewoźników i tylko jedną umowę.
  • jak najwcześniej ustal dostawy z kontrahentami
  • pamiętaj o możliwych problemach z pogodą i natężeniem ruchu w grudniu.

Załóż konto w serwisie Apaczka i bądź przygotowany na niespodzianki ze strony Twoich tradycyjnych przewoźników paletowych.