W portfolio Apaczka.pl pojawiły się nowe integracje: Sellasist i Sellingo. Dzięki nim możesz zoptymalizować swój biznes i sprawić, że twoi klienci otrzymają swoje zamówienie najszybciej, jak to tylko możliwe. Sprawdź, co jeszcze oferujemy w ramach nowych integracji!

Z nowymi integracjami codzienna obsługa zamówień oraz nadawanie przesyłek staną się prostsze i wygodniejsze. Jakich dokładnie udogodnień możesz oczekiwać?

Integracja Sellasist – Apaczka.pl

Sellasist to internetowy menadżer sprzedaży, który ułatwia zarządzanie całą sprzedażą i asortymentem w wielu sklepach internetowych, a także na Allegro, eBay, Amazon, Shopee i Arena.pl. Dodatkowo korzystając z Sellasist możesz masowo wystawiać oferty na OLX. Dzięki tej integracji czas, jaki poświęcasz na realizację zamówienia, zostanie skrócony do minimum, a ty możesz do woli korzystać ze wszystkich firm kurierskich dostępnych w Apaczka.pl – takich jak FedEx, DPD, DHL, InPost, TNT i wielu innych. Sellasist ma również automatyzację, dzięki której bezprzewodowo, automatycznie zostanie wygenerowany i wydrukowany list przewozowy z Apaczka do konkretnego zamówienia. Automatycznie możesz także nadać przesyłkę i zamówić kuriera po jej odbiór. Z kolei Tryb zbierania i pakowania zamówień umożliwia obsługę wysyłek za pomocą aplikacji skanującej kody kreskowe – metoda ta nazywana jest za granica pack picking.

Integracja Sellingo – Apaczka.pl

Sellingo jest nowoczesną platformą e-commerce, która oferuje bezpłatne rozwiązania i zaawansowaną technologię dla klientów różnych segmentów i branż. To gotowe, bezpłatne rozwiązania do sprzedaży internetowej, ale także zaawansowane narzędzia „szyte na miarę” dla klientów premium. Sellingo dociera więc do bardzo szerokiego grona odbiorców, ponieważ w ofercie ma oprogramowanie dla małych, średnich, a także dużych przedsiębiorstw, które potrzebują utrzymania na oddzielnych serwerach i wsparcia zespołu specjalistów. Dzięki Sellingo i gotowym integracjom z kurierami oraz płatnościami klient może po prostu prowadzić własny sklep online. W ramach Sellingo jest również dostępna bezpłatna, dwukierunkowa integracja z Allegro, dzięki której oprócz zamówień ze sklepu możesz obsługiwać również te pochodzące z Allegro. Z panelu Sellingo można zarządzać całą sprzedażą na platformie, dodatkowo funkcje takie jak automatyczne zamykanie i wystawianie ofert, naliczanie prowizji do ceny sprzedaży, autoresponder dyskusji itd. ułatwiają prowadzenie biznesu na co dzień.

Integracja API v2 – czego potrzebujesz? Co zyskasz?

Korzystając z integracji API zyskujesz dostęp do wszystkich przewoźników w Apaczka.pl (m.in.: UPS, DHL, Pocztex 24, Fedex, DPD, TNT, InPost, Kurier48). Dodatkowo na swojej stronie możesz umieścić autorski widget mapy z 65 000 punktami nadawczo-odbiorczymi, m.in.: Paczkomaty, sklepy Żabka, stacje paliw ORLEN, kioski Ruch, sklepy Biedronka i inne. Wszystkie zlecenia są realizowane z poziomu twojego sklepu, w ten sam sposób odbywa się również anulowanie zleceń. Dodatkowo otrzymujesz wycenę przesyłki przed jej nadaniem oraz możesz pobierać listę zamówień zbiorczo.

Zapoznaj się z nową integracją już dziś i dodaj ją do swojego sklepu zgodnie z instrukcją, którą przygotowaliśmy: https://www.apaczka.pl/integracje/sellasist/