Od dziś Klienci biznesowi naszego serwisu mogą korzystać z nowego pakietu PRO Brand w ramach rozwiązań Apaczka PRO. PRO Brand to pakiet usług pozwalających na personalizację komunikacji z klientami e-sklepów na etapie po-sprzedażowym. W skład pakietu wchodzą: konfigurator Logo oraz usługi Powiadomienia e-mail, Strona śledzenia i Mapa.

Usługa Powiadomienia e-mail spełnia oczekiwania właścicieli e-sklepów związane z komunikacją produktów komplementarnych oraz wzrostem satysfakcji klientów, dzięki zaimplementowanym funkcjonalnościom. Należą do nich m.in. personalizacja treści maila z informacją o statusie przesyłki, stworzenie własnego komunikatu w stopce wiadomości, link do strony śledzenia przesyłki czy odnośników do mediów społecznościowych sprzedającego.

W ramach pakietu PRO Brand umożliwiamy również personalizację strony śledzenia przesyłki, służącej do samodzielnego monitoringu postępów w dostawie zamówionego produktu przez klienta końcowego. To idealne miejsce na komunikację ofert promocyjnych, czy nowości produktowych w formie banera reklamowego, umieszczenie aktualnych treści marketingowych oraz  linków do mediów społecznościowych sprzedawcy. 

Tak opracowana, zindywidualizowana komunikacja jest szczególnie ważna, ponieważ jak się okazuje – nawet 90% wiadomości e-mail z powiadomieniami o statusie przesyłki jest otwieranych przez adresatów, a strona śledzenia jest równie popularną funkcjonalnością wśród klientów. Stanowią one idealne punkty styku z kupującymi, aby oferować im produkty komplementarne, czy po prostu zachęcić do powrotu na witrynę e-sklepu, co ma z kolei przełożenie na wzrost sprzedaży.

Klienci korzystający z naszej unikalnej mapy punktów nadań i odbioru wykupując pakiet PRO Brand będą mieli możliwość personalizacji również widgetu mapy.

PRO Brand to idealne rozwiązania dla e-sklepów, którym zależy na budowaniu pozytywnego wizerunku, zmniejszeniu zapytań w sprawie statusu przesyłki oraz zwiększeniu ruchu w witrynie e-sklepu, a tym samym poziomu sprzedaży.

Szczegółowy opis pakietu PRO Brand znajdziesz tutaj.