W Apaczka.pl każdego dnia staramy się być bliżej potrzeb naszych Klientów i maksymalnie ułatwiać im codzienne zadania związane z logistyką zamówień. Tym razem, chcąc pomóc w optymalizacji procesu pakowania w firmach, podjęliśmy współpracę z firmą AT Computers.

System ATCOMP PACK to połączenie autorskiego oprogramowania optymalizującego proces pakowania z nowoczesnym sprzętem w postaci monitorów ATcomp SMART Display, wyposażonych w czytniki kodów.

Pracownicy pakujący przesyłkę na podstawie numeru zamówienia otrzymują wszystkie informacje o przedmiotach, które powinny się w niej znaleźć. Dzięki unikatowym numerom produktów (EAN) weryfikują liczbę przedmiotów i kompletność zamówienia. Cały proces rejestrowany jest cyfrową kamerą o wysokiej rozdzielczości.

Jaki wpływ ma to na prowadzenie Twojego biznesu?

Dzięki temu w prosty sposób (bez użycia myszki i klawiatury) wydrukujesz listy przewozowe oraz zamówisz przewoźnika, możesz monitorować zużycie materiałów do pakowania, obsługiwać zwroty i reklamacje oraz zapewnić firmie elektroniczny obieg dokumentacji.

Cieszymy się, że możemy w ten sposób usprawnić współpracę Twojej firmy z przewoźnikami, którzy realizują Twoje zamówienia.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, napisz na: [email protected]