Instrukcja integracji Apaczka.pl z Redcart

Sklepy na RedCart.pl można teraz w prosty sposób zintegrować z platformą technologiczną Apaczka.pl i nadawać przesyłki z poziomu sklepu. W Apaczka.pl każdego dnia staramy się ułatwiać prowadzenie biznesu naszym Klientom i oferujemy im usługi na najwyższym poziomie. Nowa integracja dla platformy RedCart, dzięki połączeniu z platformą Apaczka.pl, pozwala zarządzać przesyłkami w panelu Twojego sklepu.

Spis treści

Co znajdziesz w integracji RedCart?

Zapoznaj się z nową integracją już dziś! Dodaj ją do swojego sklepu zgodnie z instrukcją, którą przygotowaliśmy dla integracji:

Konfiguracja w Apaczka.pl

 1. Zaloguj się do swojego konta na Apaczka.pl.
 2. W menu po lewej wybierz zakładkę Web API i kliknij w przycisk Dodaj integrację.
 3. Wprowadź nazwę źródła i kliknij w Zapisz.

Wygenerowane klucze posłużą do późniejszej konfiguracji.

Konfiguracja w RedCart.pl

 1. Zaloguj się do swojego panelu administracyjnego RedCart i przejdź do zakładki Klienci i zamówienia > Kurierzy > przycisk Dodaj.
 2. Wyszukaj aplikację Apaczka.pl, a następnie dodaj ją do swojego sklepu.
 1. W akcjach przejdź do ustawień integracji. Konfiguracja zawiera się w trzech zakładkach:

Konfiguracja metody dostawy

Metoda dostawy, która wyświetli punkty odbioru w Twoim sklepie została dodana wraz z instalacją modułu. Przejdź do jej ustawień w zakładce Klienci i zamówienia > Wysyłka produktów.

Możesz zmienić nazwę metody dostawy, wskazać dostępne płatności oraz kraje, dla których będzie ona dostępna. Pamiętaj, że wskazana metoda dostawy dotyczy tylko mapy z punktami. Inne metody dostawy, które nie wymagają mapy należy utworzyć zgodnie ze standardowym procesem tworzenia metod dostaw w RedCart.

WAŻNE!
Nie usuwaj wybranej metody dostawy jeżeli nie zamierzasz z niej korzystać. Dezaktywuj jej widoczność na sklepie. Całkowite usunięcie metody dostawy jest nieodwracalnym procesem i wymaga ponownej instalacji modułu.

Załóż darmowe konto i bezpłatnie wyceń przesyłkę

Korzystaj z intuicyjnego formularza nadawania przesyłek

Załóż bezpłatne konto

Dopasuj Ofertę

Chcesz otrzymać ofertę dostosowaną do Twojego biznesu


  Ile paczek wysyłasz miesięcznie?*

  do 2020-50powyżej 50

  Ile palet wysyłasz miesięcznie?*

  nie wysyłam1-55-20powyżej 20

  Dziękujemy! Formularz został wysłany

  Oddzwonimy do 24h.

  Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

  OK