Integracja modułu Anteeo WMS Apaczka

anteoo

Moduł Anteeo WMS pozwala wykorzystywać potencjał największej platformy usług logistycznych w Polsce – Apaczka.pl, uzupełniając funkcjonalność systemu o dostępne integracje z firmami kurierskimi.

Nadawanie przesyłek poprzez wywołanie interfejsów kurierskich może następować z poziomu operacji magazynowej wydania bądź z poziomu stanowiska pakowania. Zwrotnie zostanie pobrana etykieta kurierska do wydrukowania. W zależności od ustawień etykieta może być wysłana bezpośrednio do drukarki etykiet. Kopie etykiety można pobrać z systemu Anteeo WMS. Integracja umożliwia także kasowanie przesyłek w systemie Apaczka.

O integracji

Integracja obejmuje także raport nadania paczek, który może być generowany z poziomu portalu internetowego www.apaczka.pl bądź z poziomu systemu Anteeo WMS. W przypadku generowania tego zestawienia poprzez Anteeo WMS w zestawieniu zostaną uwzględnione tylko przesyłki awizowane z poziomu systemu Anteeo WMS. Przekazanie może dotyczyć ogółu przesyłek bądź wskazanej firmy będącej właścicielem wysyłanych produktów.

O systemie

System Anteeo WMS skutecznie zautomatyzuje i przyspieszy procesy logistyczne w Twojej firmie. Dodatkowo zintegrowanie go z systemami wspomagającymi działalność firmy – ERP, platformy e-commerce – umożliwi swobodną komunikację pomiędzy nimi. Automatyzacja obniży koszty firmy oraz oszczędzi więcej czasu, który będziesz mógł przeznaczyć na rozwój firmy.

System Anteeo WMS trafił do zestawienia najlepszych systemów WMS w Polsce, przygotowanego przez portal Magazynuj.to (02/2021). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.anteeowms.com.

Załóż darmowe konto i wyceń przesyłkę

Korzystaj z intuicyjnego formularza nadawania przesyłek.

Załóż bezpłatne konto

Dopasuj ofertę

Chcesz otrzymywać ofertę dopasowaną do Twojego biznesu?


  Ile paczek wysyłasz miesięcznie?*

  do 2020-50powyżej 50

  Ile palet wysyłasz miesięcznie?*

  nie wysyłam1-55-20powyżej 20

  Dziękujemy! Formularz został wysłany

  Oddzwonimy do 24h.

  Serwis apaczka.pl korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności

  OK