Are you looking for the best courier services offer?

Oferujemy

Atrakcyjne, negocjowalne stawki na wysyłki paczek, listów oraz palet

Wybór największych przewoźników kurierskich

Indywidualny opiekun handlowy

Łatwy i intuicyjny panel do szybkiego nadawania przesyłek

Import danych adresowych do wysyłki większej ilości przesyłek

Dostęp do największej liczby integracji z platformami e-commerce, takich jak PrestaShop, Shoper oraz Import Allegro i wiele innych

Nadania i odbiory w ponad 24.000 punktach w całej Polsce

Wygodne formy rozliczeń: przedpłata, umowa, limit kredytowy

Faktury Vat

Dedykowana usługa doręczenia przesyłek do Niemiec

Wysyłaj z nami listy, przesyłki kurierskie, paczki, palety, półpalety i przesyłki pobraniowe.
Zarejestruj się i korzystaj z atrakcyjnej oferty, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!

Chcesz nadać przesyłkę?

Zarejestruj się teraz i odbierz 15% zniżki na pierwszą wysyłkę

Przesyłki kurierskie z apaczka.pl

KURIER UPS

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najstarszych firm kurierskich oferująca usługi w ponad 200 krajach na całym świecie. Amerykański lider oferuje rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz dedykowane oferty dla klientów biznesowych. Globalny charakter firmy ułatwia transport krajowy oraz międzynarodowy dla przesyłek różnych gabarytów i rozmiarów.

Oferta biznesowa

Współpraca z UPS daje takie możliwości jak różne opcje doręczeń, monitorowanie dostaw i zwrotów, możliwość wyboru miejsca i czasu doręczenia przesyłki oraz usługę UPS Access Point dzięki której możesz nadać i odbierać paczki w ponad 24 000 punktów na terenie kraju.

KURIER TNT

Oferuje usługi kurierskie, „od drzwi do drzwi” w ponad 200 krajach, łącząc ludzi na całym świecie.
Szybka i rozbudowana sieć drogowa TNT pozwala na ekspresowe dostarczanie przesyłek do Twoich bliskich i klientów. Usługi TNT Premium oferowane przez serwis Apaczka.pl skierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Sprawdź oferowane stawki i usługi TNT przy zamówieniu kuriera, monitoruj i zarządzaj statusem przesłanych paczek przez swój profil na Apaczka.pl.

KURIER InPost

Inpost jest zdecydowanym liderem na Polskim rynku w nowoczesnych usługach logistycznych.
Jako pierwsza firma wprowadziła sieć ponad 5 000 paczkomatów na terenie całego kraju, oferując nowy wymiar i jakość usług kurierskich. Paczkomaty zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw – aż 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu!
Poza ciekawymi rozwiązaniami paczkomatowymi, firma oferuje również przesyłki kurierskie na terenie kraju i międzynarodowo.

Oferta biznesowa InPost

Zarówno przesyłki do paczkomatów jak i kurierskie objęte są specjalną troską specjalistów serwisu Apaczka.pl dzięki czemu masz pewność jakości dostarczanych usług. Zamawiaj kurierów poprzez intuicyjny panel, śledź status przesyłek i modyfikuj nadania bez żadnych problemów. Celem Inpost jest tworzenie świata prostych rozwiązań, a celem Apaczki jest dostarczanie tych rozwiązań do Ciebie.

KURIER DHL

Założona w 1969 roku firma z charakterystycznym żółtym znakiem jest dzisiaj jednym z największych liderów logistycznych na rynku. DHL zatrudnia ponad 380 000 pracowników w ponad 220 krajach na całym świecie, oferując usługi zarówno dla duży i małych firm jak i dla klientów indywidualnych.
Dodatkowym atutem jest usługa DHL service point, pozwalająca nadawać i odbierać paczki w partnerskich placówkach (takich jak Żabka, Inmedio, Relay czy Shell) w Twojej okolicy.

Dzięki bliskiej współpracy z serwisem Apaczka nie musisz się martwić o swoje przesyłki, nasi specjaliści upewnią się, żeby każda wysłana paczka dotarła szybko, sprawnie i bez problemów.

Oferta dla klienta biznesowego DHL

Jako globalny lider branży spedycyjnej, DHL ze współpracy z serwisem Apaczka.pl oferuje dedykowaną ofertę dla klientów biznesowych. Wybierając DHL masz pewność jakości usług kurierskich, a wszystko załatwisz przez wygodny panel Apaczka.pl bez wychodzenia z biura czy domu.

KURIER FedEx

Amerykańska firma oferuje swoje usługi na rynku światowym i w Polsce już od ponad 25 lat. Dzięki doskonałej sieci lotniczej składającej się z 39 samolotów i sprawnym węzłom transportowym, FedEx oferuje ciekawe rozwiązania międzynarodowe i krajowe dla firm i klientów indywidualnych takie jak możliwość odbioru paczek w godzinach porannych lub wieczornych, co stanowi duże ułatwienie dla wielu klientów.
Innowacyjne podejście oraz partnerstwo FedEx z serwisem Apaczka.pl daje Ci możliwości nadawania paczek o specjalnych wymaganiach – ponadwymiarowych, cięższych lub o dużej wartości.

KURIER Poczta Polska

Poczta Polska to firma o ponad 460-letniej tradycji, największy operator na rodzimym rynku – zatrudnia ponad 80 000 Pracowników, a sieć obejmuje ponad 7600 placówek, filii i agencji pocztowych. Poczta daje również możliwość odbioru i nadania przesyłki w automatach zlokalizowanych w wybranych placówkach w Strefach24h i partnerskich.

Oferta biznesowa

Jako rodzimy lider usług kurierskich, Poczta Polska oferuje dedykowane rozwiązania dla firm poprzez usługi takie jak Paczka+ i Pocztex. Zamawiaj kurierów, monitoruj status przesyłek w specjalnych cenach poprzez serwis Apaczka.pl.

KURIER Pocztex

To najszybsza ze wszystkich usług pocztowych, świadczona w systemie „od drzwi do drzwi” w gwarantowanych terminach.

Usługa kurierska Pocztex w obrocie krajowym, polega na odbiorze od nadawcy, a następnie przemieszczeniu i doręczeniu adresatowi w kraju przesyłek zawierających: dokumenty, korespondencję, próbki towarów, towary, upominki.

W zależności od Państwa oczekiwań oraz indywidualnych potrzeb, Pocztex oferuje możliwość wyboru najdogodniejszego, gwarantowanego terminu doręczenia przesyłek.

KURIER DPD

Niemiecki gigant branży spedycyjnej DPD, to jeden z naszych partnerów oferujący bogatą ofertę usług transportowych w kraju i za granice, dla firm i klientów indywidualnych. Ponad 41 000 pracowników oraz wiele lat doświadczenia czuwa nad każdą wysyłaną paczką. Dzięki współpracy z serwisem Apaczka.pl możesz zamawiać kurierów DPD i obserwować statusy Twoich przesyłek na każdym etapie. Ponadto DPD oferuje również usługi DPD Pick up dzięki której możesz nadawać lub odbierać paczki w placówkach partnerskich.

Oferta biznesowa

DPD to nie tylko oferta dla klientów indywidualnych, ale również rozwiązania dla klientów biznesowych. W serwisie Apaczka.pl możesz bardzo łatwo i wygodnie zamawiać kurierów DPD, śledzić status zamówienia czy przekierowywać paczkę – wszystko to dostępne na jednej stronie.

KURIER GLS

GLS to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych firm transportowych w Europie, posiada 35 filii dzięki czemu oferuje szybkie i sprawne dostarczanie przesyłek na terenie całego kraju. Unikalna oferta przewoźnika składa się między innymi z gwarancji dostawy następnego dnia roboczego oraz dostawy w soboty. Zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi mają również możliwość korzystania z ponad 1500 punktów odbioru ParcelShop. Dedykowane oferty biznesowe dostosowywane do potrzeb indywidualnych klientów przez kurierów GLS są do sprawdzenia na stronie Apaczka.pl.

Oferta biznesowa

Nadawanie paczek poprzez serwis Apaczka.pl pozwala na ciągłe śledzenie paczek od momentu ich przejęcia przez kurierów, gwarantowane dwie próby dostarczenia oraz możliwość modyfikacji przesyłki już od momentu nadania. Opcje dodatkowe to między innymi możliwość ubezpieczenia paczek do 4 000zł.

Wysyłka palet z Pall-ex

Pall-Ex to powstała w 1996 roku sieć ładunków paletowych. Ponad 20 lat doświadczenia przekładające się na sprawdzone i szybkie rozwiązania transportów paletowych.
Bogato rozbudowana sieć oddziałów Pall-Ex pozwala na możliwość dostawy towarów na terenie Polski już w 24h. Oferta dostępna przez serwis Apaczka.pl uwzględnia możliwość transportu na paletach euro i przemysłowych. Zdecydowanymi korzyściami Pall-Ex są transporty palet do 220cm i ubezpieczenia do 3000zł w cenie przesyłki. Wejdź na Apaczka.pl i sprawdź możliwe rozwiązania dla Twojej firmy!

KURIER Geis

Jest częścią międzynarodowej firmy logistycznej z siedzibą w niemieckim Bad Neustadt.
Oferuje szeroki wachlarz kompleksowych rozwiązań transportowych i logistycznych. Przesyłki paletowe, transport cało pojazdowy czy transport morski i lotniczy.
Przewoźnik gwarantuje szybki i bezpieczny transport. We wszystkich dziedzinach jest przygotowany szeroki wachlarz usług, które ciągle są rozwijane i uzupełniane.

Company

Copyright @ 2020 apaczka.pl.

Company

Copyright @ 2020 apaczka.pl.

Company

Copyright @ 2020 apaczka.pl.