Punkty nadania i odbioru zyskują popularność także wśród klientów biznesowych. Szczególnie często ten typ dostawy wybierany jest przez klientów sklepów internetowych. Jeśli sprzedajesz za granicę, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Zagraniczne punkty nadania i odbioru są już dostępne dla klientów Apaczki! Wykorzystaj UPS Access Point zagranicą i rozwijaj biznes z Apaczką.

Spis treści

UPS Access Point – teraz także zagranicą

Wysyłasz paczki do zagranicznych kontrahentów? Twój sklep internetowy sprzedaje do Niemiec lub innego kraju? Teraz, w serwisie apaczka.pl, możesz korzystać z nowej usługi.

Dodaliśmy opcję odbioru paczki w zagranicznych punktach UPS Access Point.

Usługa działa identycznie, jak krajowe punkty nadania i odbioru. Nowa funkcjonalność serwisu Apaczka  dodaje kolejną opcję logistyki, z korzyścią dla Twojego biznesu i Twoich klientów.

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem serwisu Apaczka, użyj poniższego linku, żeby bez żadnych zobowiązań utworzyć darmowe konto i sprawdzić możliwości, jakie od 11 lat tworzymy dla naszych Klientów.

Jak wybrać zagraniczne punkty nadania i odbioru w Formularzu?

Apaczka daje do dyspozycji Klientom największy wybór usług kurierskich w Polsce. Bywa, że trudno znaleźć w Formularzu nową usługę. Jeśli chcesz nadać paczkę do odbioru w zagranicznym punkcie UPS Access Point, postępuj standardowo, jak przy każdym innym zleceniu.  Wybierz ikonę UPS AP Drzwi-punkt. Kurier UPS  odbierze Twoją przesyłkę z podanego adresu i dostawa trafi do punktu, który wybierzesz na mapie. Pamiętaj o zaznaczeniu pola „Odbiór w punkcie”.

Szczegółowe informacje i instrukcję krok po kroku znajdziesz w Centrum Pomocy, we wpisie: UPS Access Point – przesyłki międzynarodowe z dostawą do punktu

Jeśli chcesz sprawdzić status przesyłki, wystarczy wpisać numeru listu przewozowego w pole na stronie Śledzenie przesyłki.