Z początkiem marca do dotychczasowej rodziny rozwiązań Apaczka PRO dołączył kolejny pakiet - PRO Dashboard. Dzięki nowemu narzędziu możesz zyskać możliwość analizy danych logistycznych i lepszej kontroli nad swoimi przesyłkami.

Apaczka PRO składa się już z sześciu usług – Brand, Returns, Self, Smart, Help w modelu Saas oraz naszej nowości – Dashboard. Dzięki niej zyskasz dostęp do dedykowanego panelu zawierającego zestaw danych analitycznych dotyczących wydajności procesów logistycznych. Korzystanie z modułu ułatwia podejmowanie decyzji związanych z procesami wysyłkowymi, a także pozwala na optymalizację kosztów przesyłek w e-sklepie.

PRO Dashboard zawiera funkcje, takie jak:

  • Dane dotyczące bieżących zleceń przesyłek kurierskich z podziałem na statusy: w przygotowaniu, w transporcie, oraz doręczone.
  • Lista zleceń ze statusem wyjątek, czyli przesyłek, które z jakiegoś powodu nie zostały dostarczone do odbiorcy i wymagają ingerencji/zaangażowania nadawcy.
  • Roczna analiza zleceń z podziałem na poszczególnych przewoźników.
  • Dane dotyczące pobrań z ostatnich 12 miesięcy oraz możliwość wygenerowania raportów.
  • Statystyki dotyczące średniego czasu zwrotu pobrania dla wszystkich zleceń na Apaczka.pl z podziałem na poszczególnych przewoźników.
  • Statystyki dotyczące średniego czasu odbioru przesyłki, a także jej dostawy z podziałem na poszczególnych przewoźników z możliwością szukania po kodzie pocztowym.
  • Możliwość analizy przyczyn zwrotów produktów do e-sklepu.

„Usługa PRO Dashboard wychodzi naprzeciw potrzebom naszych Klientów, którzy szukają sposobów na optymalizację kosztów dostaw w swoich e-sklepach, a także zwiększenia satysfakcji klientów końcowych w zakresie terminowości i niezawodności w dostarczaniu przesyłek. Panel analityczny umożliwia analizę danych z zakresu logistyki przesyłek, co przekłada się na możliwość wyboru najlepszych przewoźników oraz wdrożenie bardziej efektywnych rozwiązań w zarządzaniu procesami wysyłkowymi. To już kolejna usługa w modelu SaaS wdrożona dla Klientów z sektora e-commerce na serwisie Apaczka.pl” – komentuje Magdalena Hajduga, Head of Product Development w spółce Alsendo.

Koszt miesięczny pakietu wynosi 9,90 zł netto lub 49 zł netto w ramach łącznego pakietu PRO Max (zawierającego pełen zestaw usług PRO). Usługa dostępna w opcji „14 dni za darmo” w formie bezpłatnego okresu testowego.

Więcej informacji o nowym pakiecie znajdziesz tutaj.