lang_en lang_pl

Branża usług kurierskich w IV kwartale 2018 r.

07-08-2018


Zapoznaj się z artykułem: "Branża kurierska się przegrzewa. Powodem zakaz handlu w niedzielę i brak pracowników"Zakupy przez internet stają się coraz droższe. Wszystko przez rosnące koszty przesyłek. Od początku roku cennik zmieniły m.in. InPost, UPS, DHL i DPD. Teraz podnosi stawki Poczta Polska - podała "Rzeczpospolita".


Podwyżki, w zależności od gabarytu przesyłki wyniosły nawet powyżej 20 procent .Przedstawiciele branży informują, że to nie koniec. Zmiany w cennikach wymusza na nich przede wszystkim wzrost kosztów pracy oraz wyższe ceny paliw. Wyraźne ożywienie firmy kurierskie odczuły w kwietniu 2018 r. Do tej pory większość paczek stanowiła drobna elektronika, ubrania czy kosmetyki. Nagle przez magazyny zaczęły przewijać się towary większych gabarytów, w tym wózki dziecięce, rowery, sprzęt sportowy, meble a nawet drzwi i okna. 


Zobacz pełną wersję artykułu.

Źródło: InternetW IV kwartale 2018 roku może nas czekać załamanie na rynku usług kurierskich. Prognozujemy wzrost liczby telefonów, zgłoszeń i reklamacji z powodu m.in. spadku jakości usług świadczonych przez firmy kurierskie. W odpowiedzi na czekające nas utrudnienia i wzrost zapytań - dzięki Waszej pomocy przygotowaliśmy szereg artykułów i instrukcji, które ułatwią Wam samodzielną nawigację po systemie i odpowiadają wprost na najczęściej zadawane przez Was pytania.


W naszym Centrum Pomocy znajdziecie m.in informacje o tym:

 

1. Jak się zarejestrować w serwisie Apaczka.pl;

2. Jak ponownie zamówić kuriera / ponowić zlecenie?

3. Jak zintegrować swój sklep internetowy z Apaczka.pl? 

4. Jak samodzielnie wycenić przesyłkę krajową?

5. Jak anulować zlecenia w serwisie Apaczka? oraz wiele innych.


Pomóż nam rozwijać i ulepszać bazę artykułów. Zgłoś do nas temat, którego nie widzisz w Centrum Pomocy oraz prześlij swoją opinię do już istniejących artykułów.


<< Wstecz