Platforma logistyczna Apaczka daje do dyspozycji Twojej Firmy usługi ponad 15 firm kurierskich i spedycyjnych. To dużo. I tylko jeden formularz, przez który składasz zlecenie. Opcji jest sporo, dlatego zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu, jak nadać paczkę kurierem na platformie Apaczka.

Jak nadać paczkę kurierem przez formularz – zobacz to na filmie!

Od ponad 13 lat w Apaczce rozwijamy ofertę i dodajemy nowe usługi. Teraz platforma logistyczna Apaczka to nie tylko oferta firm kurierskich. W jednym miejscu masz do dyspozycji:

Panel Klienta – Twoje Centrum Dowodzenia

Panel Klienta na platformie logistycznej Apaczka to miejsce, gdzie składasz zlecenia, przeglądasz dane i masz dostęp do zaawansowanych funkcji, jak na przykład:

  • Koszyk zleceń
  • Import zamówień ze sklepu internetowego
  • Szablony zleceń
  • Hurtowy import danych
  • Klucz API do integracji Twojego e-commerce
  • Pakiet Apaczka PRO

Formularz wysyłkowy dostępne są wyłącznie dla posiadaczy zarejestrowanego konta na platformie logistycznej Apaczka. Jeśli chcesz sprawdzić, jak działa Panel Klienta, najpierw załóż konto

Poznaj nasze rozwiązania i nadawaj paczki kurierem łatwo, szybko i tanio

Jeśli zastanawiasz się, jak nadać paczkę kurierem, sprawdź rozwiązania Apaczki. Rejestracja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Nie ma minimalnej ilości wysyłek, korzystasz z usług wtedy, gdy potrzebujesz.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz rady lub wsparcia przy rozwiązaniu problemu, możesz zapytać Twojego opiekuna Klienta. 

Nawet jeśli nie jesteś naszym Klientem, bez ograniczeń możesz korzystać z obszernego kompendium wiedzy o usługach logistycznych, zadając pytanie w sekcji POMOC